Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11.héten enyhe vérzés mennyire...

11.héten enyhe vérzés mennyire utalhat vetélésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon megvagyok ijedve.. 11hetes kismama vagyok és alvás közbe arra ébredtem,hogy valami folyik. Elmentem wc-re és vér. Olyan volt mint mikor megjön,élő piros vér görcsök nélkül. Elmentem zuhizni egyből mentünk a kórházba. Baba jól van,korának megfelelő méretek,mozog,szívhang rendben,hátsó fali tapdású.

Doki nem látott vért a magzat körül csak a nyakcsatornába volt még. Azóta nem vérzek,némi alvadt vér jött még másnap. Viszont eléggé feszít alul a hasam meg szurkál.

Nem tudta megmondani mitől lehetett.

Esetleg valakinek volt hasonló? Mi lett a babával?

Előre is köszönöm!


2021. aug. 16. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
50-50%
2021. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, igaz 6 hetesen. Most 34 hetes vagyok, semmi baj nem lett. Nem ápolgatták a lelkem a kórházban azt mondták ha mennie kell el fog menni. Pihenj, próbálj meg nem ezen pörögni és olvasgatni. Sajnos nem tudsz mit tenni, csak megpróbálni nyugodtnak maradni. Az szerintem nagyon jó jel, hogy a baba jól van és nem onnan jön a vér. Kitartás!
2021. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen volt ilyen, szerencsére mar nincs semmi. Sajnos most a várakozás az egyedüli amit tehetsz. Reméljük nem lesz semmi baj! Ne csinálj semmi megeroltetot!
2021. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó! ❤️

Hát elég nehéz ezen nem kattogni,de jó ilyet olvasni. 🙏

Neked gyors,problémamentes szülést kívánok! :)

2021. aug. 16. 13:23
 5/12 A kérdező kommentje:

Jajj,egyszerre írtunk 2-esnek szólt amit írtam az előbb! :)

Kedves 3-as neked is köszönöm! Örülök,hogy nálad is rendben lett minden! ❤️Hát most kicsit nyugodtabb lettem,hogy írtatok! Kezdek bizakodni.. 🙏

2021. aug. 16. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Köszönöm! Tudom, én is kiolvastam az internetet de csak rosszabb lett. Meggyőződésem, hogy a google a terhes nők ellensége. Amúgy kevés story van az első trimeszteri vérzésről azóta viszont sok anyukával beszéltem, akiknek volt. Szóval gyakori jelenség csak nem beszélnek róla. Persze baromi ijesztő amikor benne vagy, mert igen sajnos lehet rossz vége is, de bíznunk kell benne, hogy a piciddel semmi gond nincs :)
2021. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

17.hétig 7x véreztem. Minden alkalommal ügyelet, sosem láttak semmit.

Azóta a 34.héten járok. Szoval nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Mocorgott, vert a szive. Ha baj lett volna, az uh-n latszott volna :)

2021. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a 10. héten volt ugyanez, nagyon kevés vér és mire beértünk a kórházba az orvos már semmit nem látott. Nem görcsölt nem fàjt.


Pár nappal később a saját orvosom alaposabban nézet ultrahanggal, és ő megtalálta a kicsi hematómáT, ami valószínűleg vérzett.

Pár héttel később a genetikai ultrahangon meg már nem is látszott semmi nyoma.

2021. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztatást és a pozitív tapasztalatokat! 🙏❤️

Azért az a 7-szeri vérezés.. uhh durva.. nem is tudom,hogy bírtad idegileg.. borzalmas lehetett.. 😓

2021. aug. 16. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Hèten volt ilyen èlènkpiros, bő vèrzèsem. Egèszsèges terhessègem volt, 2 èves a lànyom.❤
2021. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!