Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11.héten enyhe vérzés mennyire...

11.héten enyhe vérzés mennyire utalhat vetélésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon megvagyok ijedve.. 11hetes kismama vagyok és alvás közbe arra ébredtem,hogy valami folyik. Elmentem wc-re és vér. Olyan volt mint mikor megjön,élő piros vér görcsök nélkül. Elmentem zuhizni egyből mentünk a kórházba. Baba jól van,korának megfelelő méretek,mozog,szívhang rendben,hátsó fali tapdású.

Doki nem látott vért a magzat körül csak a nyakcsatornába volt még. Azóta nem vérzek,némi alvadt vér jött még másnap. Viszont eléggé feszít alul a hasam meg szurkál.

Nem tudta megmondani mitől lehetett.

Esetleg valakinek volt hasonló? Mi lett a babával?

Előre is köszönöm!


2021. aug. 16. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes voltam az első babámmal ugyanúgy véreztem és elment. A második babámmal ugyan ez volt csak ott már 11 hetes voltam, nagyon megijedtem de szerencsére minden rendben volt. Ma már 1 éves egészséges gyerkőc:)
2021. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azóta megszületett az egészséges babám! Többször nem volt vérzésem,de nagyon vigyáztam is.

Se szex,se cipekedés stb.. de megérte! :))

Nagyon lent volt a méhlepényem a méhszájnál,valószínűleg ez volt a baj.

2022. aug. 4. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!