Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet már mensi? Elhalt a...

Lehet már mensi? Elhalt a baba, ami miatt lasaan két hete, hogy műtöttek.3 napig volt kis vérzés, aztán teljesen megszűnt és most van valami vérzés-féle és eléggé fáj a hasam. Tudom, hogy 4-6 hetet szoktak mondani, de ez akkor most mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszek nekem is két héttel műtét után jött meg a menzim, úgyhogy sztem lehet hogy az.
2010. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont 4 hét volt, de sztem lehet. Nem a ciklusodra emlékszik a szervezeted, és azért megjött?

Azért ha nagyon fáj a hasad, nézesd meg, nehogy valami műtéti szövődmény legyen!

2010. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a műtét után két napig volt vérzés, aztán két hét múlva megjött rendesen, az előző ciklushoz képest, és eléggé véreztem 6 napig. De aztán elmúlt, és megnyugodtam. A ciklusom rendszeres maradt a műtéttől függetlenül.

Ne aggódj, ha nem múlik el 6 nap múlva sem, vagy nem csökken a mennyiség, hanem inkább fokozódik, vagy nagyon fáj, akkor menj vissza a dokihoz.

2010. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi lehetett, végülis csak este volt kis vérzés, éjszakára meg mára semmi. Kb. hét hét múlva lenne esedékes mensi, ez inkább peteérési időszaknak felel meg, ha a régi ciklusomhoz viszonyítom.

Szerdán megyek a dokihoz kontrollra, csak mond valami okosat!

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!