Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végén járó kismamák hogy vagytok?

Végén járó kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem pénteken lesz első ctg plusz mehszajvizsgalat, huvelykenet, uh, labor kombó.

Tegnap hagytam abba a Magnézium szedést.

Joslóm még nincs, baba nagyon mozog nem hiszem hogy leszállt már a pocakom.


2021. aug. 25. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

35.hét. lenn a hasam, egyre több jóslóm van.

Nekem majd csak 6.án lesz a kenet/labor/mehszáj...

Ctg nálunk nincs, nst majd 38hetesen elsz először.


Én szugerálom a kiscsajt, a 37.hét mindenkinek jó lenne 🙈

2021. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

33+0

Egyelőre jól. Az alvás nehézkesebb, mert sehogy se kényelmes és sokat kelek pisilni, de amúgy más bajom nincs.

Még a lábam se vizes, pedig az elsővel ilyenkor már nem jött rám a cipőm :D

Remélem bent marad legalább a betöltött 38 hétig, mert nagyon le vagyok maradva az előkészületekkel, a naggyal ilyenkor már be volt pakolva a kórházi táskám, most még sehol nem vagyok és a kiságyat is hétvégén rakjuk össze

2021. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Leszáll a pocakod,se lehet szülésre tippelni.Boldog babavárást
2021. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

36+6 második baba lesz.

Az elsővel nehezebben bírtam, most egész jó :)

Programozott császár lesz, ma tudom meg az időpontot. Izgulok 😊

2021. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

36+4 hetes vagyok, első baba. Már én is türelmetlen vagyok kicsit, jó lenne túl lenni az egészen, unom már a nagy pocakot nagyon. Közérzetem jó, fizikailag aktív vagyok, nem fáj semmi, jóslóm 1-2x volt, lábam nem dagad, baba nekem is sokat mozog.

Jövő héten megyek NST-re, vérvétel már megvolt, kenetvétel nálunk sajnos nincs.

2021. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

A ctg és NST ugyan az, az egyik a vizsgálat neve, amasik pedig amivel csináljak a vizsgálatot.

Non stress test =NST

Cardiotopograf= CTG

😁

2021. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Az nst ami csak a baba szívműködését nézi, a crg pedig a méhtevékenységet is 😉
2021. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem pont fordítva, a CTG nézi a szívműködést, NST a méhösszehúzódásokat is, azért van a 36. héttől CTG és 38-tól NST, mert a végén fontos a méhtevékenység
2021. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Oh, bocsánat, hetesnek volt igaza, de ez tök furi, hogy nem a végén nézik, hogy mizu a méhtevékenységgel 😅 bocsi

(8 újra)

2021. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok.

Nekem a 38-39 héten nst-m volt, ami annyit takart, hogy a baba szívet hallgatták, azt az 1 görbét rajzolta a gép. Mikor pedig mocorgott, nyomnom kellett a gombot.


Szülésnél pedig ctg-re tettek, ez 2 görbét húzott. A pulzusát, illetve a fájásokat (csak vicces, mert mikor még semmi bajom nem volt tök erős fájásokat mutatott, mikor meg már igazából vajudtam, a gép szerint éppen hogy fájt 🤣)

2021. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!