Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes 5 napos kismama...

8 hetes 5 napos kismama vagyok barna folyásom volt. Volt e valaki hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés

Igaz kevés volt és Mikor megjelent röktön mentem ultrahangra de ott minden rendben volt nem láttak semi gondot az orvosommal nem tudtam besszélni mert szabbadságon van és csak kedden lessz viszont engem nem hagy nyugodni ez mert még mindig van egy ici pici. A kérdésem az lenne hogy volt e már valaki igy ? És hogy mitől volt lehet e belőle gond ?

Azt még hozzá tenném hogy mostanábban lenne a menstruációm

Védőnő szerint a miatt is lehet



#barna folyás #Terhesség alatt barna folyás
2021. aug. 29. 16:23
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Hány hetes vagy ? Bocsii de annyian írtak már hogy keverek mindenkit mindenkivel 😅
2021. aug. 31. 18:52
 32/52 anonim ***** válasza:
30as vagyok, ha tőlem kerdezed akkor csütörtökön leszek 7
2021. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Igen tőled. Én úgy tudom hogyha szex menteségre van valaki itélve akkor ajánlatos meg várni a 3 hónapos kort mert addig lehet baj is belőle.
2021. aug. 31. 20:25
 34/52 anonim ***** válasza:

16os vagyok. Rendes vér volt, piros.

Éreztem is hogy mintha most jönne meg... Elmentem a mosdóba és akkor más olyan volt az alsóm és a papír.

Sírva rohantam a kórházba 😅

2021. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Legalább is nekem a védőnő ezt mondta. Hogy várjuk meg a 3 hónapos kort de nekem nem ettől volt barnázásom mert én amugyis féltem. De ugy nézki nem hiába paráztam az együtléttől.
2021. aug. 31. 20:31
 36/52 A kérdező kommentje:
16os és sokk volt ? Kórházban mit mondtak ?
2021. aug. 31. 20:31
 37/52 anonim ***** válasza:
30as vagyok, nem, vagyok szexmentessegre ítélve 🙃 még orvosnál sem jártam, párszor szeretkeztunk csak mióta várandós vagyok mert féltem az előző vetélés után. Aztán múlt pénteken volt ez a minimális barna, azóta semmi de nem is szexelek, mondtam, páromnak ha csütörtökön az ultrahangon minden rendben akkor mehet, úgyis rá fogok kérdezni 🙃
2021. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:

Én a 24-es vagyok, igazából magán dokinál jártam és az utolsó menzeszem július 1.-én volt, de júli végén-aug. elején minden tesztem negatív volt, pedig 2 héten át teszteltem folyamatosan.

Gondolom mivel így nem volt egyértelmű mikor eshettem teherbe ezért volt a hüvelyi. Ez logikus lehet?

2021. szept. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy a miatt nem mondták miért ilyen hamar volt a hüvelyi?

Nekem 23. lessz akkor lesszek 12 hettes

Egyébként első baba?

2021. szept. 1. 10:26
 40/52 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 6. Hettől egészen a 14. Hétig görcsölgettem volt barna folyásom és néha pecsételően vérezgettem is. Most itt vagyok 30 hetes és 2 napos. Igaz nem zajlik sajnos a a terhességem rendben :( nem rég volt egy gyulladásom és a mai nap kiderült, hogy kevés a magzatvizem.
2021. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!