Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes 5 napos kismama...

8 hetes 5 napos kismama vagyok barna folyásom volt. Volt e valaki hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés

Igaz kevés volt és Mikor megjelent röktön mentem ultrahangra de ott minden rendben volt nem láttak semi gondot az orvosommal nem tudtam besszélni mert szabbadságon van és csak kedden lessz viszont engem nem hagy nyugodni ez mert még mindig van egy ici pici. A kérdésem az lenne hogy volt e már valaki igy ? És hogy mitől volt lehet e belőle gond ?

Azt még hozzá tenném hogy mostanábban lenne a menstruációm

Védőnő szerint a miatt is lehet



#barna folyás #Terhesség alatt barna folyás
2021. aug. 29. 16:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Nekem nem láttak semi gondott ultrahangon sem.a babával minden rendben és nincs semi sem már 21mm 8 hetes 2 napos voltam akkor.

Ott akkor megnyugodtam hogy nem láttak semit de már most megint kezdek rajta rággódni hogy mitől vagy hogy. Igaz már ritkábban van és az is csak pisilés után a wc papiron egy ici pici pötty. Remélem semi baja nem lessz a picinek :(

2021. aug. 29. 20:00
 12/52 anonim ***** válasza:
Szex nem volt előtte 1-2 napban?
2021. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Nem nem volt
2021. aug. 30. 07:59
 14/52 anonim ***** válasza:
12es,szex okozhatja? Nekem is, ez volt hogy egy icipici tejeskavebarna valami volt a ec papíron 2x aztan istennek hála soha többet, azóta is figyelem es előtte 2 nappal együtt voltunk, párom szerint az lehetett. Azóta nem mertem szexelni...
2021. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél barnáztam, kaptam progeszteront, missed ab lett.

Második terhességemnél barnáztam, kaptam progeszteront, 39+6-ra született egy egészséges babám.

Most, a harmadik terhességemnél barnáztam, nem kaptam peogeszteront, ultrahangon minden oké volt, 7 hetesen szívhang, méretnek megfelelő magzat. Azóta elmúlt a barnázásom, a héten töltöm a 12. hetet, jövő héten megyek genetikaira.


Nagyon sokaknál van barnázás, sokszor semmi problémát nem jelent, DE minden esetben orvoshoz kell vele menni! Ha az ultrahangon mindent rendben találtak, akkor nincs probléma, nyugodj meg és élvezd a terhességet. :)

2021. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
68%

Velem is ez volt a 9. Hétben.

Véreztem de nem volt vészes igazabol, csak mikor eppen kezd megjönni. Bepánikoltam hogy biztks vetélés és ronahtam a kórházban. Ott nem láttak semmit, a doktornő azt mondta hogy ilyenkor barmilyen megeroltetes, vagy valami okozhatja, elpattan egy ér.


Elmentem a magán orvosomhoz ő látott az ultrahangon egy foltot, szeritne az lehetett hogy ahogy alakul ki a méhlepény, de ez nem friss vér csak akkor távozott.

Adott progeszteron kúpot és szex mentessé ítélt a 12. Hétig.

Szerencsére minden rendben volt ezután.

2021. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Mára már egy csepp sem volt hál istennek.:) pénteken 5 re kell mennem a dokihoz
2021. aug. 31. 13:31
 18/52 A kérdező kommentje:

Gratulálok 15os Sok erőt egéséget a továbbiakban is :)

És azt nem mondták miért barnáztál mind a 3mal ?


16os te rendesen véreztél vagy csak barnáztál? (Persze tudom a barnázás is vér) de mégsem olyan mintha úgye az igazi vér jönne szerintem én elis ájultam volna ijetségemben ha rendes piros lett volna.

2021. aug. 31. 13:38
 19/52 A kérdező kommentje:
Egyébként énis arra vagyok ítélve szex mentességre csak engem a védőnő ítélt arra. De előtte se nagyon volt mert én féltem. Pontosan ettől és mikor eza barnázás kezdőddöt elötte nem voltunk együtt.
2021. aug. 31. 13:43
 20/52 anonim ***** válasza:

15ös vagyok

Köszönöm szépen, viszont kívánom! :)

Nem tudta senki, a dokim annyit mondott, hogy nem a méhemből vérzek, mert minden oké volt az ultrahangon. A védőnő mondott annyit, hogy lehet, a szervezetem még nagyon küzd, hogy petesejtet termeljen, és így reagálok a hormonokra... nem tudom. De most a 3. Terhességnél már sokkal kevésbé ijedtem meg tőle, tekintve, hogy volt egy sikeres terhességem is barnázás mellett (vele ráadasul kb a 13. hétig barnáztam úgy, hogy hol igen, hol nem... pedig szedtem a gyógyszert). Azért sem kaptam már gyógyszert, mert az előzőnél is feleslegesnek tartotta az orvosom (más írta fel, ügyeletben). Azt mondta, ritka, hogy ténylegesen progeszteron hiány okozza a barnázást, és mivel az Uh-n nem volt eltérés, nem írt semmit fel. Én meg nem ragaszkodtam hozzá.


Fentebb felmerült kérdésként a szex: igen, az is okozhatja, meg egy vizsgálat is, ahol kézzel tapintanak vagy hüvelyi Uh-t csinálnak. Ilyenkor nagyon érzékeny lesz a hüvely és a méh, plusz a vérkeringése is felpezsdül, így egy kisebb behatás is okozhat minimális vérzést.

2021. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!