Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja a nögyógyászom,...

Miért mondja a nögyógyászom, hogy ha idő előtt nyílik a méhszájam az mindenképpen vérezni fog, ha mindenhol azt olvasom hogy észrevétlenül nyílik ki? Most akkor melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, most akkor voltak fájásaid vagy semmit sem éreztél?
2021. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2x nyíltam (bőven) idő előtt:

Első terhességnél a 20. héten vették észre (el is vetéltem 3 napra rá); másodiknál a 18. héten, akkor sürgősségi méhnyak záró műtéttel épphogy meg tudták még menteni a kislányomat.

Egyiknél sem volt semmi. Se görcs, se vérzés, se nyákdugó. Teljesen tünetmentesen zajlott az egész.

2021. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, bocsi nem fogalmaztam egyértelműen fájásaim voltak, a hasam fájt de nem éreztem hogy nyílt volna a méhszáj, nem is véreztem, így amikor mondták, hogy mennyire nyitva vagyok nagyon meglepődtem.
2021. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!