Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tettetek a bőr szétrepedés...

Mit tettetek a bőr szétrepedése ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon hajlamos vagyok rá, már pl. ahogy nőiesedtem, szélesedett a csípőm is lettek csíkjaim.

Szeretném segíteni a bőröm valamilyen módon, hogy rugalmas legyen. Nektek, akik kifejezetten hajlamosak vagytok erre, mi vált be?


2021. szept. 26. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?!

Semmi...

Aki hajlamos rá, fejen is állhat akkor is lesznek striái.


Én szedtem kollagént, 5 féle drága krémmel kentem, mégis csíkos lettem. A terhesség ezzel jár...

2021. szept. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
kollagén szedése,meg vannak orflame meg avonos kenősők striákra, baba olajok.genetikán mulik csikosság
2021. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettől függ, sajnos. Ha a bőr gyorsan nyúlik/nő, szakadni fog.

A hasamon egy db csík sincs, mert egyenletes ütemben nőtt (pedig a végére elég nagy lett), a mellem viszont kb 2 nap alatt lett 1,5 számmal nagyobb, az tiszta csík lett. Kenhetsz magadra akármilyen csodakencét, ha túl gyorsan nő a bőr, szét fog repedni.

2021. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy csodakence nincs és ha repedni akar, repedni fog. Arra lennék kíváncsi, hogy egyáltalán mi jöhet szóba. Ha segít, segít, ha nem, nem. Esélyt azért szeretnék adni valaminek, csak még nem tudom minek.

Köszönöm a tippeket.

2021. szept. 26. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor igyál sok vizet, és használj valami testápolót, ami egyébként is bevált nálad. A lényeg, hogy a bőröd maradjon hidratált, amennyire lehet.
2021. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Mi jöhet szóba?!


Beírod a googleba stria krém, es kiad vagy 100at... ehhez minek kerdest feltenni?!

2021. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, le is zárhatjuk a kérdést.

Azt hittem ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak és megosszuk a személyes tapasztalatainkat.

Hagyjuk.

2021. szept. 26. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Kamasz koromban nekem is lettek a csípőmön csíkok, ezért már a terhesség elején elkezdtem kenni a hasamat, hogy hidratált legyen. Én nem direkt striára való (mű) krémet vettem, hanem kerestem egy kézzel készült testápoló krémet, amelyet más kismamák is használtak. Igazából a fajtája szerintem mindegy, az összetevők a lényeg. Fontos, hogy jó felszívódású olajakat tartalmazzon. Az enyémnek ez az inci-je: Organic coconut butter, theobroma cacao butter, shea butter, almond sweet oil, rose hip oil rosa rubiginosa, tocopheryl acetate, vanilla absolute oil.⁣⁣⁣

Egyetlenegy csíkom sem lett a hasamon az előzmények ellenére.

Biztosan van a közeledben olyan személy aki kézműves termékeket készít. Így még támogatsz is egy kistermelőt :)

2021. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na ez pl. egy nagyon hasznos válasz, köszönöm! :)

Én is természetes krémben gondolkoznék elsősorban.

2021. szept. 27. 12:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy én igyekeztem minél több folyadékot fogyasztani. Víz, gyümölcslè, leves... Nem csak egészséges és kell is a több folyadék, de szerintem ennek is köszönhetem, hogy nem lett striám.(de ha valakinek lesz akkor lesz, nem ez határoz meg egy nőt. Anya lett, ez számít igazán :) )
2021. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!