Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimális barna vérzés mitől...

Minimális barna vérzés mitől lehet az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Esetleg jart már így valaki?
2021. okt. 4. 11:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Be fogok menni az ügyeletre csak a férjen 3kor ér haza. Sajnos tárgyalása van nem tud előbb eljönni. Addig szetizgulom magam.
2021. okt. 4. 11:40
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyedül nem tudsz bemenni?

Amúgy valószínűleg van egy hematómád, és így ürül.

2021. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyedül nem mert falun lakunk és buszozni nem szívesen ilyen állapotba. Mentőt még nem látom indokoltnak azért varok amíg nem görcsölök.
2021. okt. 4. 12:05
 4/15 anonim ***** válasza:
A legártalmatlanabbtól a legszomorúbb eshetőségig bármitől lehet. Ha nincs annyira nagyon messze, én biztosan buszra szállnék, annyival is előrébb lennék. Inkább feleslegesen menjek be, mint hogy baj történjen, akár pár óra leforgása alatt is.
2021. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Keteselyes. Nekem jelzett anno vetelest, utána mehszaj polipot
2021. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nalam nem derult ki mitől volt, nagyon minimális volt és hamar elmúlt. Írt fel a doki progeszteront, megnéztek uh-n, vért vettek.. Stb. Ott se látszott semmi probléma. De egyébként bármi lehet.
2021. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Progeszteron mire valo? Az valami hormon
2021. okt. 4. 13:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Sokan azért barnáznak mert alacsony a progeszteronszintjük.

Ha emiatt van barnázàs, segíthet..

Ha vetélés kezdete, akkor sajnos nem. Ezt előre mi nem tudjuk megmondani.


Hany hetes terhesség? Voltál már orvosnál van igazolt élő terhességed?

2021. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen minden rendben volt amikor voltam. Akkor voltam 6 hetes. Most 7 és a 8 között
2021. okt. 4. 14:10
 10/15 A kérdező kommentje:
De nem gondolnám hogy baj van a progeszteron szintemmel. Legalábbis minden évben megyek vérvételre és mindig minden értek jó. Vagy azt nem nézik?
2021. okt. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!