Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbetegség miatt lehet...

Pánikbetegség miatt lehet kérni a császárt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg magánban. Államk ellátásban nem tudom, ezt mennyire fogadják el indoknak, főleg most, hogy már orvost sem lehet fogadni.

Kérdezz rá a területi kórháznál, hátha pszichiáter szakorvosi vélemény alapján megoldható.

2021. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Állami ellátásban ez nem indok, azt pedig csak mellékesen teszem hozzá, hogy császár alatt a nők nagy százaléka kap pánikrohamot, még azok is akik amúgy nem pánikbetegek míg természetes szülésnél ez abszolút nem jellemző, úgyhogy erre hivatkozva maximum a természetes szülést kérdheted…
2021. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Lehet csak vigyél pszichológustol papírt!
2021. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Talán magánban el lehet intézni. De azt nem értem, hogy ha a szüléstől kiakad valaki, akkor ha baja lesz a gyereknek, mit csinál. Elesik, beüti a fejét és vérzik pl. Nem tudja kórházba vinni mert pánik rohama lesz?
2021. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Itt nem azzal van a probléma, hogy félek ki léoni a házból, 3 gyerekem van hordom oket, boltba járok, vizsgálatokra egyedül..

Csak érdekelt mert kaptam egy papirt kockázat felmérésről amit a pszichiáteremnek oda kell adnom

2021. okt. 4. 19:58
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Tóth Gabi úgy emlékszem így lett császáros, írt róla a "blogján" esetleg vissza tudod keresni, ha érdekel
2021. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Igen, lehet.

Emiatt császároztak engem is. Nekem nagyon durva szorongásos depresszív panikbetegsegem van, mióta nem tudtam újra éleszteni egy embert az út szélén.

2021. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőmnek is így volt programozott császára, természetesen pszichiátriai szakvélemény alapján, ez nem bemondásra megy.
2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%
7. És mit csinálsz ha a gyereket baleset éri? Ez most engem halál komolyan érdekel. Nem kötekedni akarok
2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok pánikbeteg, császáros voltam, csak mondom, hogy pánikrohamot kaptam, mikor nem éreztem a lábaimat.

Az eszemmel tudtam, hogy az érzéstelenítő miatt nem mozognak és ennek így kell lennie mégis borzalmas érzés volt.

2021. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!