Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbetegség miatt lehet...

Pánikbetegség miatt lehet kérni a császárt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 19:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Öröm lehet két durván pánikbeteg ember gyerekének lenni 🥴 tuti nem vállalnék vagy kezeltetném magamat de úgy rendesen
2021. okt. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Csak érdekelt,

Szülésig még bőven van időm 😊

Akik ilyen hekyzetben vannak meg ki tartást 🙏😊

2021. okt. 5. 08:05
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
En vártam a csaszart,selfiztem is az altatoorvossal,fotozott,egy percre sem feltem. Amugy pánikbeteg vagyok. Nem érdekelt az atmeneti benultsag erzese se,csak a vajudas szulestol rettegtem,hogy szakadok,meg betojok stb. En viszont beoanikolok a gyerek serulesetol. Sirva hivtam a ferjem legutobb mikor fejre esett a gyerek a betonra. Ugy lattam betort a feje. En magam nem tudnam elvinni ilyen helyzetben orvoshoz,ferjem jon ertem es osszeszed minket. Laz takony ilyesmit jol kezelem,a hirtelen balesetektol viszont kiborulok. Azt mondjak majd hozzaszokom,a fiam kegyetlen rossz,eletveszely amit muvel. A lanyom ovatos volt,vigyazott magara ,sosem erte baleset. A fiam egy honap alatt 3 x kerult ugyeleti sebeszetre. Mar koszonnek messzirol :(
2021. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!