Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éltétek meg az első...

Hogy éltétek meg az első terhesség megállapító vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Régen vártuk már a babát, de a pozitív teszt után napokig sokkos állapotban voltam. Hol újongtam örömömben, hol bőgtem, hogy most mi lesz, én erre nem vagyok felkészülve... Holnap megyek az első vizsgálatra, már volt 4 hetem megszokni a gondolatot, de most megint ugyanígy érzek. :D Persze szeretném, hogy minden rendben legyen, de az egyben azt is jelenti, hogy azonnal fenekestől felfordul az életem (nem dolgozhatok a munkakörömben). Viszont attól meg rettegek, hogy valami baj lesz...

Ti hogy éltétek meg. Csak én vagyok ilyen hülye?


2021. okt. 11. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elsőre sok évet vártunk, így nála nagyon izgultam, bár vegyes érzéseim nem igazán voltak, maximálisan boldog voltam, csak aggódtam, hogy minden rendben legyen. A kicsiknél már tök laza voltam, éreztem, hogy minden rendben lesz. 😊
2021. okt. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Minden rendben van, meg is nyugodtam egy picit. Hozzá tartozik az ügyhöz, hogy teljesen új orvoshoz mentem, így egy picit emiatt is paráztam, hogy milyen lesz. Az előzővel nem voltam megelégedve sajnos. Ráadásul úgy döntöttem félreteszem az előítéleteimet és egy női orvost választok.

Minden rendben volt, a doki eszméletlen kedves, az embrió is jó helyen, szívhanggal, korának megfelelő méretben... :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2021. okt. 12. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!