Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vicces ötleteket tudnátok...

Vicces ötleteket tudnátok mondani baba nemének bejelentésére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 13 hetes vagyok, viszont 2x is azt mondták lány, erre ma kiderült a prena tesztből hogy fiú :) A párom svéd, éppen otthon van, tegnap ment haza és még nem tudtam neki elmondani mert nem volt jól az éjjel és pihen. Nem ilyen csöpögős romantikus dologra gondolok, a tesztet is együtt csináltuk nem volt meglepetés meg semmi csak gondoltam nem csak úgy leírom messengeren h mégis fiú, az olyan unalmas :D

Ráadásul mi végig azt éreztük hogy fiú, szóval nem lesz ő sem szomorú csak mire beleéltük magunkat hogy lány, pöcsöt növesztett a drágám :D


2021. okt. 15. 11:45
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Hát..ezek szerint mégsincs humorérzéked, nem hogy elég jó....

Vagy nem ment át a story de sebaj, kellenek ilyen emberek is különben unalmas lenne a világ, még jó hogy másoknak átment a vicc

2021. okt. 15. 12:21
 12/48 A kérdező kommentje:
10es , elvileg már van eldöntött nevünk mindkét nemre szóval igen, akkor valahogy beleszövöm hogy Olivia Vincent-é változott :)
2021. okt. 15. 12:22
 13/48 anonim ***** válasza:
72%
A hozzád hasonló színvonalon leledzőknek biztos átment ez a hatalmas poén, nekem magasabb az igényszintem. További boldog várakozást pöcsösre! :)
2021. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi kommentelő nevében is hogy úgy nagyjából leidiótáztál bennünket, nem kommentálom mert ennél intelligensebb vagyok.

:)

2021. okt. 15. 12:27
 15/48 anonim ***** válasza:
87%
En megvedem a lepontozott válaszolót. Szerintem egy baba nemiszervét nem poénos emlegetni. Már attól kivagyok, hogy egy ismerős családnál a kisfiú beceneve Kukis, a lányuké meg Nunis... szegény gyerekek...
2021. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó annyiban igazad van, hogy a gyereket a nemi szervén becézgetni valóban gusztustalan, de itt azért közel sem ez történt, teljesen más a szitu és a megfogalmazás.
2021. okt. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
38%
mondd meg neki, úgy tűnik, nem kell 18 évet várni, hogy legyen valami a lába között.
2021. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
16os, egyetértek. Sőt, keresztanyukámnak van olyan ismerőse akit úgy hívnak (mármint természetesen nem papíron de mindenki úgy szólítja) hogy Cunika, ráadásul ő a nagy Cuni a lánya meg a kis Cuni , egy másik pasit meg hogy Fütykös...mind elmúltak már 70 is....ez szerintem is gáz de pontosan, ez a szitu teljesne más és örülök hogy érted :)
2021. okt. 15. 13:18
 19/48 anonim ***** válasza:
40%

Ha láttok egy jó nőt az utcán mondd a párodnak hogy lol ezt a nőt biztos jól f.szra húzza majd 15 év múlva.

Használhatod a taknyosra b.ssza kifejezést is.

2021. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
81%

Minél "humorosabb" dolgokat soroltok, annál kínosabb az egész :/

Miért nem lehet simán csak megmondani, hogy mi lesz a neme?

2021. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!