Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vicces ötleteket tudnátok...

Vicces ötleteket tudnátok mondani baba nemének bejelentésére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 13 hetes vagyok, viszont 2x is azt mondták lány, erre ma kiderült a prena tesztből hogy fiú :) A párom svéd, éppen otthon van, tegnap ment haza és még nem tudtam neki elmondani mert nem volt jól az éjjel és pihen. Nem ilyen csöpögős romantikus dologra gondolok, a tesztet is együtt csináltuk nem volt meglepetés meg semmi csak gondoltam nem csak úgy leírom messengeren h mégis fiú, az olyan unalmas :D

Ráadásul mi végig azt éreztük hogy fiú, szóval nem lesz ő sem szomorú csak mire beleéltük magunkat hogy lány, pöcsöt növesztett a drágám :D


2021. okt. 15. 11:45
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
67%
Mit tesz a teszt a gyerekért?
2021. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
16%
Jajj nagyon nevetek xD Én is hamarosan megyek a 150.000 ezres prenára és sztk-s orvos nem fog látni egyszer sem :D Sem állami kórház ;)
2021. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

31es, pl megmutatja van e valami élettel összeegyeztethetetlen betegsége?


32es ajjjajjjjaj, ne legyél olyan mint én :D :D

2021. okt. 15. 13:46
 34/48 anonim ***** válasza:
80%

"Olivia Vincentè változott" on elmosolyodtam :)


Kisfiam Vince, lányom Lívia :)

2021. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
34es de jó :) Nálunk csak azért a külföldi változat mert ugye a párom svéd :)
2021. okt. 15. 13:48
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
33, az, hogy tudod, semmit nem tesz a gyerekért.
2021. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
36 nyilván nem de ha élettel összeegyeztethetetlen betegsége van akkor el kell sajnos vetetni :( és nem mindegy hogy ezt 12-13 hetesen vagy csak 30 hetesen tudod meg szerintem. Illetve ha olyan betegsége van amitől élhet de sokkal nagyobb költségekkel jár pl ápolás ilyesmi akkor is lehetőséget ad elgondolkozni a szülőknek hogy mit tegyenek pénztárcájuktól és egyébtől függően van e segítségük ilyen esetre, stb. Ráadásul én 39 éves vagyok, nálam sokkal nagyobb a kockázati esély.
2021. okt. 15. 14:02
 38/48 anonim ***** válasza:
18%

Nem a Prena teszi varázsütésre a gyereket, csak megmutatja ha gond van a SZÜLŐKNEK, a gyerekért semmit nem tesz, nem gyógyítja meg, ellenben a halálos ítélete is lehet.

Szerintem hagyjuk is a kérdezőt mert olyan színvonalon van, hogy felesleges vele foglalkozni, ráadásul naponta 5 kérdést feltesz amikből még inkább lejön, hogy észért nem állt kétszer sorba szegény. Ha szerinted ez vicces, akkor valami hasonló stílusban írd meg apukának hogy “Hey babe, based on the Orena Olivia has grown a DICK, so lets call him Vincent from now on” és küldj mellé sok padlizsán 🍆 emojit meg kacsintós fejet 😉, biztos hülyére neveti majd magát…

2021. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
48%

Jézusom, szerintem egy kicsit felfújjátok ezt a dolgot. Nyilván viccnek lett szánva a kérdésben ennek a szónak a használata, de nyilván ha odaírjátok, hogy a kérdező alpári, akkor nektek szebb napotok lesz!

Szerintem az ő korában (bocsi kérdező, ez nem degradálás ne érts félre) a legtöbb épeszű nő igenis megcsináltatná a Prenát, mert se a babának, de igen, saját magának sem akar rosszat a továbbiakban.

Nem tudom, párod beszél-e magyarul, nekem a “megkukacosodott az alma” kifejezés jutott eszembe, ahogy olvastam a helyzeteteket. De az előttem írt banános story is ötletes.

Boldog babavárást!

2021. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
72%
Prena igen is fontos. Én semmiképp nem vállalnék be egy súlyos beteg gyermeket. Van ismerősöm, aki down intézetben dolgozott, szerintem ha kicsit mesélnék ti sem kockáztatnátok meg egy downos babát max ha biztosítva lenne számotokra, hogy 10000%, hogy előbb hal meg mint ti és nem kerül be az intézetbe :(
2021. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!