Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vicces ötleteket tudnátok...

Vicces ötleteket tudnátok mondani baba nemének bejelentésére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 13 hetes vagyok, viszont 2x is azt mondták lány, erre ma kiderült a prena tesztből hogy fiú :) A párom svéd, éppen otthon van, tegnap ment haza és még nem tudtam neki elmondani mert nem volt jól az éjjel és pihen. Nem ilyen csöpögős romantikus dologra gondolok, a tesztet is együtt csináltuk nem volt meglepetés meg semmi csak gondoltam nem csak úgy leírom messengeren h mégis fiú, az olyan unalmas :D

Ráadásul mi végig azt éreztük hogy fiú, szóval nem lesz ő sem szomorú csak mire beleéltük magunkat hogy lány, pöcsöt növesztett a drágám :D


2021. okt. 15. 11:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
18%
egyes és négyes válaszolo voltam.Sikerülni fog az apukát meglepned
2021. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

20as, én nem veszem fel ezeket a rémesen humoros kommenteket :)

Írtam hogy nem akarok semmi irtózatosan komolyat ,hisz a tesztet is együtt csináltuk,csak gondoltam az hogy csak annyit írok hogy megjött a prena és mégis fiú az olyan unalmas, mi szeretünk humorizálni, ezért gondoltam valami kis frappánsabb megfogalmazásra

2021. okt. 15. 13:26
 23/48 anonim ***** válasza:
95%
20, itt erőlködik, közben az apukát kb nem is érdekli. Az én férjem nincs az az isten, hogy ne szánt volna rá két percet, hogy felhívjon, bármilyen fáradt vagy rosszul van, hogy, na, mi az eredmény, minden rendben van-e. Mert ugye nem csak a neme derül ki a tesztből..
2021. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
88%
Ezer meg ezer féle ötlet van a neten, youtubon, instagramon, pinteresten, babás oldalakon, fórumokon, csak keress rá angolul
2021. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező szerintem találd ki gyorsan a legjobbat, aztán hagyd itt ezt az alpári stílusú jó népet :) még ők vannak megbotránkozva amikor olyanokat írnak, hogy a haj égnek áll tőle :D


Az apáknak ilyenkor ez még nem olyan kézzelfogható… én amikor közöltem, hogy terhes vagyok, elment és örömében vett nekem egy olyan pulcsit amit pont télen már nem fogok tudni hordani :D nekik máshogy jár az agyuk ezek a téren.

2021. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Kedves 23as, el vagy kicsikét tévedve.

A páromnak fogalma NINCSEN arról hogy megjött az eredményem, mivel kedden vették le a vért és azt mondták 7 MUNKANAP. Engem hívtak fel ma hogy elkészült ilyen gyorsan, ő erről mégis honnan tudna svédországban?????

Ítélkezünk mielőtt tudnánk a helyzetet? Szép!

2021. okt. 15. 13:33
 27/48 A kérdező kommentje:

Kedves 25ös, köszönöm szépen és teljesen

igazad van, már bánom hogy feltettem egy ilyen egyszerű kérdést :)

Már látod, kihozták belőle azt is hogy mekkora szar a alak a párom hogy nem is érdekli a teszt eredménye :D

2021. okt. 15. 13:35
 28/48 anonim ***** válasza:
33%

Áhh itt nem szabad kérdezni, mert a sok megszomorodott macskás néni válaszol.

Ha félsz a teherbeeséstől tuti terhes vagy, ha gyereket akarsz tuti nem vagy terhes, ha halvány a teszted el fogsz vetélni stb stb :D

2021. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Azám :) Én meg alpári vagyok, milyen borzasztó anya lesz belőlem hogy le mertem írni egy humoros körítésben a "pöcs" szót, ráadásul a párom is egy rémesen szar alak akit az sem érdekel hogy terhes vagyok :D a prena tesztet is csak azért csináltattam 160.000-ért mert annyira gazdagok vagyunk hogy nem tudtuk már hová költeni a pénzt nem azért mert mindent megteszünk a kicsiért :D
2021. okt. 15. 13:42
 30/48 anonim ***** válasza:
67%

A gyakori egy online pszichiátria.


Az a kedvencem, amikor a legapróbb konfliktusra azt írják válj el, mert pár sorból megállapították, hogy egy kalap szar a kapcsolatod.

2021. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!