Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a férjét zavarta a...

Akinek a férjét zavarta a párja terhes hasa, és emiatt nem szexeltek, miután megszületett a baba visszaállt a nemi élet?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan volt mint gyerek előtt, vagy elhidegültetek egymástól?
2021. okt. 19. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

2 és fél éves a fiunk. Vele kb a 20.héten szexeltünk utoljára. Férjemnek nem ment a gondolat miatt, nekem meg a testem változása miatt. Szülés után 6hétig véreztem, utana elkezdtem fogamzásgátlót szedni, amitől plusz 2 hónapig megvolt. 3hós volt a fiunk, mikor először együtt tudtunk lenni. Jobb volt, mint gyerek elött.


Most kb a 25.hétig csináltuk. Ma 4 hetes a lányunk, tegnap már próbálkoztunk, jó volt.

Nalunk egyáltalán nem ment a kapcsolat rovására.


Rég rossz, ha egy kapcsolatot a szex teszi csak jóvá.

2021. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Igen, visszaállt.
2021. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Elnézést az offért, de első válaszoló, te miért böfögsz oda mindenhova ilyen értelmetlen baromságokat? Olvashatatlan az írásod. A kérdéseid is ilyenek. Ráadásul férfi vagy, sokszor fogalmad sincs a témáról, csak leírod ugyan azt, amit más írt előtted. Ne hirdesd az ostobaságod.
2021. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen az én férjemet is zavarja, hogy a gyerekünk köztünk van mikor mi örömet szerzünk egymásnak, az ő szavaival élve. 21 hetes terhes vagyok, feltűnt hogy szinte már csak én kezdeményezek ő alig, már sírtam mert arra gondoltam nem tetszem már neki, erre mondta hogy mi a szitu. Értem amit mond, de én meg vágyom a férjemre, nekem szükségem lenne az összebújásra, olyan fura hogy akkor ezt így majd jövőre. 🤷‍♀️ Igen tudom nem ez a legfontosabb dolog a világon, de akkor is rosszul esik hogy így nem kellek.
2021. okt. 19. 15:04
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Azóta törölték az első válaszolót
2021. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

1

Na még egy ösztönlény aki nem tudja kivárni a 6 hetet

2021. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Első gyermekkel olyan 28.heten voltunk utoljára együtt akkor a férjem nem akarta mar hasonló okból. Szülés után alig bírtunk már magunkkal de természetesen a 6 hetes kontrollt megvártuk


Második gyermeknél én éreztem már kellemetlennek az együttlétet olyan 29-30 hetesen. Nem a hasam miatt nem a baba miatt hanem már nem volt kellemes. Szülés után 7 hetet vártunk.

Utána minden ment úgy ahogy korábban is.

Most a harmadik babánkat várjuk de még csak az első trimeszterben vagyok


Bujjatok össze sokat, én azt gondolom hogy emiatt egy stabil kapcsolat nem fog tönkre menni gondolj bele aki veszélyeztetett terhes és egész terhesség alatt még csak orgazmus sem lehet...


Ha emiatt távolodik el egy férfi akkor bocsánat de annyit is ér.

2021. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen, rendeződött a helyzet szülés után. Alig vártuk h a 6 hét leteljen és a doki rábólintson h mehet.

A 2. terhességnél ugyan ez volt, annyi kivétellel h ott én sem kívántam a szexet

2021. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Rendezodott!:)
2021. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, ne érezd rosszul magad emiatt, én férjem is így van vele, meg is mondta, zavarja hogy ott a gyerek, nem akarja így, furcsa.

Majd ha kijön és letelik az idő, bepótoljuk. Nem veled van a baj :)

2021. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!