Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül mentem el boltba és...

Egyedül mentem el boltba és nehezebb lett a táska mint terveztem, kb 100 métert cipeltem 2 nehezebb táskát, 5-6 hetes terhesség alatt ez okozhat bajt? Vagy csak túl aggódom?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod
2021. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem okoz
2021. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor baba és mama között nincs kapcsolat,nem köti össze őket semmi. babád jol van. honan tudod, mennyi idős terhes vagy?
2021. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
😄 Nem lesz baj.
2021. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
pár hónaposan banyatankkal jártam bolhapiacra, pedig beteges vagyok.
2021. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Onnan tudom hogy az első vizsgálaton látott az orvos egy 4 mmes petezsákot és azt mondta "5 hetes sincs", sajnos rendszertelen a menstruációm így nem tudott pontosat mondani. Következő alkalommal többet lát.

Köszönöm a válaszokat :) igyekszem odafigyelni de néha még szokatlan hogy ilyenekre figyelni kell

2021. okt. 27. 16:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem kell túlaggódni. Ne emelgess magasra 6-os ásványvizet, de egy nehezebb szatyor megemelésétől nem lesz bajod. Én most vagyok 10. hetes, rendszeresen emelgetnem kell a 23 kg-s, és a 16 kg-s fiaimat. Nincs semmi gondom.
2021. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam🙂

Boldog babavárást minden kismamának! ☺️

2021. okt. 27. 17:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor Mindig gondolj arra, hogy mások "élnek" terhesség alatt.

Felmosnak, emelik a vodrot is ha az van, kihúzzák a kukát a ház elé, bevásárolnak, felveszik a nagyobbik gyereket, stb.

Nem lettél hirtelen porcelánból.

Beteg sem vagy.

Nem most kell áthúzni a nagyi tömörfa szekrényét egyik sarokból a másikba, de normális mindennapi dolgok nem szabad, hogy gondot okozzanak.

2021. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől elmegy a baba, akkor amúgy sem maradt volna meg. Tudom, hogy ez csúnya gondolat, de a testünk arra van kitalálva, hogy a terhesség alatt is emelgessük és gondozzuk a nagyobb gyerekeinket is. Két táska meg jellemzően nem az a súly, ami egy átlag 2-3 éves gyerek súlya, márpedig ebben a korban még szeretnek kézben lenni (vagy csak az enyém ilyen kis ragacs 2,5 évesen?).
2021. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!