Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül mentem el boltba és...

Egyedül mentem el boltba és nehezebb lett a táska mint terveztem, kb 100 métert cipeltem 2 nehezebb táskát, 5-6 hetes terhesség alatt ez okozhat bajt? Vagy csak túl aggódom?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sőt, még sportolhatnak is a kismamák, egészen elképesztő.
2021. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Annyit emeli terhesség alatt amennyihez hozzászokott a tested.


De 12.hétig bármikor elmehet genetikai hiba miatt (sajnos). Szurkolok! :)

2021. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom... Sürgősen változtass magadon, mert te is egy agyonaggódó szülő leszel, akit rühellni fog a gyereke, mert mindenen csak aggodalmaskodni fogsz és a világból kikergeted.
2021. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

5 hetes koromig azt se tudtam, hogy terhes vagyok, meglepi baba volt 😁

Rengeteg nem tervezett terhesség van. Én 60 kilométert túráztam biciklivel erdőben, jó göröngyös úton, vagy pl 3 teherautónyi árut lepakoltam kollégámmal, 15-20 kilós dobozokat.

Persze, ha tudtam volna, hogy terhes vagyok, eszembe se jutott volna ilyeneket csinálni, de nem tudtam

Sőt, még egy barátommal egyik hétvégén ittunk is, én csodálkoztam egy kicsit, hogy milyen keveset ittam és mégis hányok 😅

Pontosan napra született a tökéletes, erős, egészséges babám

2021. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!