Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha nem írták rá a...

Nem baj ha nem írták rá a leletre hogy van szívhang?

Figyelt kérdés
Hüvelyi Uh-n nézte az orvos és mondta, hogy van szívpulzálás de én nem hallottam és a papírra se írta
2021. okt. 27. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg az “élő embrió” kifejezés sem szerepel? Nálam ennyit írt fel a terhesség megállapításakor, nekünk is szívpulzálás volt.
2021. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, csak a genetikai uh-ra adott időpontot és a méreteit írta le
2021. okt. 27. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy még olyan kicsi, hogy látni a pulzálást, de nem érzékelhető a szívhang, ezért nem hallottad. Ettől még él. Furcsa valóban, hogy ezt sehogy sem említi a leleten, de attól még, ha mondta, hogy minden ok, akkor ne aggódj.
2021. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Nem azt mondta véletlenül, hogy szívcső pulzálást lát? Mert az nem ugyanaz mint a szívhang.

Én visszamennék 1 hét múlva is, biztos ami biztos. Minden estre az hogy látott bármiféle véráramlást, az pozitív.

2021. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
7+2 hetes vagyok, a méretei is ennek megfelelőek. Még petezsák is volt mondjuk annak lehet lennie is kell
2021. okt. 27. 16:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Attól ez elő terhessegnek számít? Vagyis mehetek ezzel a papírral a védőnőhöz a beutalókért?
2021. okt. 27. 16:46
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Az én védőnőm nem is fogad betöltött 10-ik hét előtt, és akkor vinni kell a terhesség megállapításáról szóló leletet, amin ugye az szerepel, hogy élő embrió látható xy pulzussal.

Esetleg hívd fel a védőnőt, hogy ő mit tanácsol.

2021. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Írd már le normálisan azt a leletet.


Amúgy látszik a pulzálás, felesleges rárakni a dopplert csak azért, hogy halld, ugyanis a doppler nem igazán jón egy ilyen pici terhességnek.

2021. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 8 hetesen jelentkeztem a védőnőnél...

Mondjuk nekem bele volt irva a papirba, hogy méhén belüli élő terhesség. Azota is járok hetente.. Már labort és cukorterhelést is meg jártam pedig még csak 11+3 hetes vagyok

2021. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Petezsák:30x21mm Szikhólyag: 5x4 mm CRL: 11,3 mm Grav. hét: 7/2


Terápia: teendőt nem igényel, Nt szűrés

+ a szülés időpontja van ráírva

A lényeg ennyi.

2021. okt. 27. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!