Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély, hogy meg mondják a...

Van esély, hogy meg mondják a baba nemét?

Figyelt kérdés

Holnap megyek genetikai uh-ra.

És már annyira kiváncsi vagyok 🥺❤️

Van már 3 gyönyörű szép fiam, és szeretnék már 1 kislány is 🥰

Ez a terhességem teljesen más mint velük volt.

Persze az sem gond, ha kisfiú, hamarabb gondolkodtam fiu névben mint lányban😅, egészséges legyen 🙏

De anno még nem mondták meg ilyen hamar, viszont elég sokat olvasom, hogy már első genetikain tudták a baba nemét.



2021. nov. 3. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hepinetnél voltunk 100%ra megmondta 12 hetesen, gyönyörű részletes felvétel készül, a gyerek kisujja csontjáig minden tökéletesen látszott. :)
2021. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Erre vidéken nem hiszem hogy van ilyenre lehetőség 🤷‍♀️

De nem sokára ki derül, de most csak azon pörög az agyam, hogy minden rendben legyen 😊

2021. nov. 4. 09:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Jaa, úgy nem tudom mennyire tudják akkor megmondani:) de egészséget illetően már mindehol látni szerintem:))
2021. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hála istennek minden rendben szépen fejlődik, 18.ik genetikain ajánlották a kombinált tesztet.

A nemét nem tudták meg mondani, mert a lábát nem tette szét🙈😂

2021. nov. 5. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!