Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő nálatok a terhesség...

A védőnő nálatok a terhesség alatt mennyiszer volt kint?

Figyelt kérdés
Esetleg akinek több gyermeke (3 év alatti) van, azokhoz?
2011. jan. 26. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a terhesség elején volt kint családlátogatáson.Meg mondta hogy amikor hazajövünk a picivel a kórházból,akkor 6hétig minden héten jön,meg egyeszr a gyerek dokival is fog jönni!

38hetes km

2011. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első gyerekkel a terhesség alatt 3x

most mióta kismama vagyok és már a nagyhoz is jön 4x és még fog. egyszer hozzám - miattam- egyszer miatta jön.

2011. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hozzánk mindig kijött ha kész lett az eredményem.Csak egyszer kellett mennem hozzá, amikor megcsinálta a kiskönyvet.
2011. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer volt, amikor hazahoztuk a kórházból a picit, azóta nem, pedig elmúlt már 1 éves és van egy 2,5 éves is, tehát jogosan jönne. Nem is hív, hogy menjek, így több, mint egy éve nem beszéltünk. Jó ez így, nálam fiatalabb, gyerek nélküli és mindig csak azt mondja, hogy akkor legyen úgy, ahogy a gyerekorvossal megbeszéltem.
2011. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt 1X.
2011. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

30 hetes terhes vagyok, eddig egyszer sem jött.

Egyszer pont a szomszédnál babáztam, de oda is csak azért jött be, mert a szomszédasszony behívta, hogy ugyan már, nézze meg az 1 éves kislányt.

2011. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet nem is fog jönni. Jól ismer minket és volt nálunk már többször mikor még nem voltam terhes, így ő maga is megmondta, hogy semmi értelme. Ha gond van hívom, és ő hív engem ha hozza a beutalókat, de akkor sem jön be, mert rohan mindig.
2011. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem jött, szülés után 1 héttel megjelent, illetve kb.1 hónapra rá ismét. Kedves, aranyos és érdeklődő volt. Utána évente 1x kell hozzá menni tanácsadásra, megvizsgálja ilyenkor a hallást, látást, vérnyomást, magasságot, testsúlyt mér és kitölt egy kérdőívet, hogy miket tud a gyerkőc.
2011. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kétszer volt a terhesség alatt, de csak azért ajánlotta föl, mert a vége felé már nem akartam a rendelőbe bemenni a sok beteg, esetleg influenzás ember közé.
2011. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem felajánlotta, hogy járhatok én hozzá, vagy jön ő hozzám, ahogy én szeretném... Zavarni nem akar, úgy gondolja úgy is minden rendben van otthon, majd jön ha megszületett a baba. Persze ha szeretném jön...
2011. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!