Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős terhesen már nem...

Félidős terhesen már nem korai vasarolgatni ezt azt a babanak? Csak mert elég nagy akciók vannak.

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 07:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Pl az a babakocsi amit kineztem ujonnan 149 ezer, most 119ezerre van akciozva.
2021. nov. 15. 07:40
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát. Ha most gondolod jónak, vegyél meg dolgokat most.
2021. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem! Mi is 21-22 hetesen vettük meg a babakocsit, mert pont hatalmas akció volt rá.

Szerintem a nagyobb dolgokat már lassan el lehet kezdeni megvenni, pl. babakocsi, kiságy, pelenkázó komód stb.

Én úgy csináltam, hogy megvettük a babakocsit meg a bútort, utána pedig szépen fokozatosan vettem amit éppen jó árban találtam vagy épp akciós volt.

2021. nov. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Félidősen vettük mi is a babakocsit, mert találtam egy jót jó áron, nem akartam lecsúszni róla. De már előtte is vásároltam kisebb dolgokat. Nem korai, jobb mint mindent a végére hagyni.
2021. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt... Nekem a védőnő is azt javasolta, hogy vásároljak be zömében a második trimeszterben, mert az a tapasztalat, hogy a kezdeti rosszullét után van némi fellendülés jön és ugye a várandósság végére megint jönnek majd a "nyűgök". Szóval amikor az ember pörög, akkor járjon ezek után. :) Felkészülésnek sem rossz agyban.
2021. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem mindig akkor vettem dolgokat, amikor akciós volt. Két hónapos terhes voltam amikor a kinézett gyerekülés 25%-al olcsóbb volt, hülye lettem volna várni valami babonás hülyeség miatt. (Négy hónapos a gyerek, de két hete vettem neki etetőszéket is, mert szintén nagy leárazás volt. Amíg nem kell, elvan a cucc a dobozban.)
2021. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kori kérdezp vásárolni.akkor vásároljál kisbabádnak,amikor nagyon le van árazva,akciozva. később bánod,ha nem akciosan vetted meg.
2021. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első babánknál mi is kb félidőbe kezdtünk el vásárolni.. nagy kiadás lett volna egybe a babakocsi, bútorok stb, ezért havonta vettük meg őket, így kevésbé volt húzós :)

Most a másodiknál megint más, minden megvan kb ami ilyen nagyobb (tesótól), de már neki is vettünk 1-1 dolgot.

24hkm

2021. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem mikor riógatják a fiatalokat : ne vásárolj, majd szülés előtt.. Jha. Csak mindent egyszerre megvenni baromi sok.

vásárolj mikor teheted. Kész pont.

2021. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Félidőben a legjobb vasarolgatni szerintem. Mar nem is túl korai es még járni is tudsz. A vége fele én mér elég nehezen mozogtam, addigra jó ha már a fontos dolgok megvanak.
2021. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!