Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon 6 hetes...

Ma voltam ultrahangon 6 hetes terhes vagyok,nem mondták hogy következőnek mikor kell mennem. Nekem kell időpontot kérnem?

Figyelt kérdés
Ezután már a 12 hetes genetikai van? Előtte már nincs vizsgálat vagy ultrahang? Vagy vérvétel?
2021. dec. 9. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első trineszterben bármikor. Aztán lesz majd még vérvétel a második és harmadik trineszterben is. A védőnő ezt is elmondja majd.
2021. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megállapított élő a terhességed, ergo volt már szívhang azzal bejelentkezhetsz a védőnőhöz. Ő fog adni kiskönyvet ami tartalmazza a trimeszterenkénti kötelező vizsgálatokat majd megmondja mikor gyere újra. A kiskönyvvel elmész a háziorvosodhoz aki ad beutalókat a labor vizsgálatra vagy vizsgálatokra - attól függ elvégzik e egy helyen egyben- ebben van egy vizelet vizsgálat és egy vérvétel. Plusz első trimeszterben még ildomos meglátogatni a fogorvost is, egy sima kismama szűrésre (ez nekem magánban is ingyen volt)

Utána a 12. hétre be kell jelentkezni a genetikai uh-ra. Nekem ez nem ugyan ott volt ahol a sima terhesgondozás, hanem szonográfushoz irányított a dokim.

A laboreredményekkel ha minden rendben nem kell visszarohanni terhes gondozásra, ha vannak kétségbeejtő értékek akkor nem árt.

2021. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sokat segítettek.:)
2021. dec. 10. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!