Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám megszeretni a...

Hogyan tudnám megszeretni a gondolatot hogy lányom lesz és nem fiam?

Figyelt kérdés
Mindigis fiat szerettem volna. Mióta megtudtam hogy lányom lesz úgy érzem nem szeretem annyira a gyerekemet :(

2021. dec. 25. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szegény kislány. 😭
2021. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Majd megszereted.


Én is hasonlóan voltam pár hétig, mikor kiderült, hogy fiú, holott egész életemben kislányt akartam.


Ma meg el se tudom képzelni, imádom.

2021. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sosem értettem, hogy lehet ennyire beleélni magad egy olyan dologba ami 50-50?
2021. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Sok hasonló kérdést olvastam itt gyakorin, és a legtöbb válasz alapján azt tudom mondani, hogy a szülés után megszereted, és már nem lesz lényeges.

Beszélgess fiús anyukákkal.

Nekem lányom és fiam is van. Imádom mind a kettőt. A lányom apásabb, a fiam viszont anyás. És imádom hogy így kötődik hozzám. Lehet hogy most még nem érzed, de ez szépen kialakul majd köztetek.

2021. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk gondolj bele, hogy annak a babának te leszel a világ középpontja egy jó darabig, ha fiú, ha lány. Te képes vagy kevésbé szeretni, mert nem fiú lett? Nem érzed ezt gáznak?
2021. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányt szerettem volna elsőre, fiam lett. Kb 2 nap alatt átalakult a gondolatom és már vártam őt. Másodikra már nem akartam lányt, de lány lett. Ott már szinte azonnal váltottam gondolatban. Imádom a lányomat is, a fiamat is. Két teljesen ellentétes személyiség, mégis önmagukért szeretem az összes esetleges negatív tulajdonságaikkal együtt.


Túl lehet ezen lenni, hiszen a saját gyereked, nemtől függetlenül, a születés után főleg elfogultan szereted és elfogadod őt, mert a sajátod.

2021. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Mikor nálam kiderült két három napig nekem is furcsa volt átállni, annyira fiúra számítottam, de utána már megszoktam a gondolatot.Nagyon vártuk és azóta semmiért sem adnám, hogy lehet egy lányom. Neked mikor derült ki a neme?
2021. dec. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Én is így éreztem szülésig, teljesen kivoltam, az utolsó szálig kapaszkodtam hogy lehet mégis fiú, aztán mikor a 38 hetes uhn mondták hogy lány majdnem sírtam a csalódottságtól.

3 éves már, és eszem ágában nem lenne fiúra cserélni, nem is értem, örülök hogy lány lett.

2021. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Terhesség végén, vagy szülés után megszereted babádat és el nem cserélnéd 1 kislányra sem.
2021. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

Hat nokent jobb a lany

En is fiut akartam, kornyezetunkben tobb volt a kisfiu, meg hat az osztonok hogy fiut szulni, apuka kicsi hadonmasat stb. De a lanyok jobbak, egyutt csajoskodunk, szelidebb, lanyos cucokkal jatszik. A fiam ugral fut odacsap ordibal mert swat kommando meg minden. Nem szeretek vele kimenni setalni mert tiszta ideg vagyok, multkor is majdnem ketszer kinyirta magat ilyen ugralos szaltozos dologba.

2021. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!