Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám megszeretni a...

Hogyan tudnám megszeretni a gondolatot hogy lányom lesz és nem fiam?

Figyelt kérdés
Mindigis fiat szerettem volna. Mióta megtudtam hogy lányom lesz úgy érzem nem szeretem annyira a gyerekemet :(

2021. dec. 25. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem a lányom ilyen mint neked a fiad..😅
2021. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiúnak hittem a babámat 20.hétig és azt vártam.Akkor mondták,hogy kislány lesz,hát csalodott voltam de kb csak 2 hétig mostmár alig várom a kislányomat.Igazából tökmindegy,hogy fiú vagy lány egészséges legyen az a lényeg.Ha megszületik a babád és meglátod biztos átrendeződik a gondoltatod és örülni fogsz.
2021. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lányos anyának tudtam magam elképzelni, fiunk lett. Most 10 hónapos, de már most azt érzem ha esetleg lenne 2.gyerekünk legyen csak az is fiú.🙂
2021. dec. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, teljesen kiborultam volna, ha kiderül h fiam lesz.

Úgy vártam minden ultrahangot, mint a messiást.

De amikor megszületik akkor a valóságban már tényleg teljesen mindegy, mégha magzatként ezt nem is nagyon tudod még elképzelni.

Nincs még a kezedben, nem kötődsz hozzá, nem látod, nem érzékeled.

Ha megszületik és túl vagy a legdurvább időszakon, akkor már el se fogsz tudni mást képzelni.

2021. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!