Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen elkezdtek enyhülni...

7 hetesen elkezdtek enyhülni a tünetek?

Figyelt kérdés
7+3 hetes vagyok, vasárnapig kb volt sűrűn sav, hányinger, cicifájás, aztán a sav az nem jött elő azóta, hányinger se, cicifájás utána felerősödött de már az se fáj, max nyomásra vagy erőteljesebb mozgásra. Ugye ez nem jelent bajt?

2021. dec. 30. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent.
2021. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdeztem ugyanezt itt, de aztán inkább kitapasztaltam. Vannak napok, hogy SEMMIT nem érzek, mintha nem is lennék terhes, máskor enyhe hányinger, vagy éjjeli ébrenlét+cicifájás. Másnap meg alszom, mint a bunda. Ne alapozz ezekre, a tünetek jönnek-mennek. 6. hét elején majdnem hánytam 2 napon át, olyan hányingerem volt, én is megijedtem. Én kb. úgy mentem az uh-ra 2 napja, hogy biztos nem él már, mert nem érzek sokszor napokig semmit. Aztán ott virított a kis szíve dobogása, minden rendben. (8+1 volt)

Ne stresszelj a tüneteken, vagy azok hiányán!

2021. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ez nagyon hasznos és nyugtató válasz!☺️
2021. dec. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!