Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az aktuális szabályozás az...

Mi az aktuális szabályozás az apás ultrahang és szülés kapcsán?

Figyelt kérdés

Férjem nagyon izgatott, már ezer éve arra várt, hogy gyerekünk legyen és most hogy végre itt az alkalom, lehet nem vehet részt a terhesség és a szülés alatt semmiben.

Be lehet már menni a vizsgálatokra? Magánban akár vagy bárhogy. Nem szeretném kihagyni ebből.



2021. dec. 30. 23:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is bejohetett velem, vedettsegit sem kértek, nincs is neki mert kulfoldi, de oltva van. Természetesen magán orvos, a genetikai uh is mind magán. Max az sztk kocsogoskodik ilyenekkel hogy nem mehet be.
2021. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Magánba bemehet az apuka, de a szülésnél ez kórház és koronavírus függő. Valahol kell a pcr negativ teszt az apás szüléshez, valahol elég az ha a korházba a szüléskor tesztelik.
2021. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azért merült fel a kérdés bennem, mert a magánrendelő oldalán ki van írva, hogy csak a 18 év alattiakkal mehet kísérő. A válaszolók közül néhányan nem tudom figyelembe vették-e hogy a kérdés a járvány miatt íródott, amúgy tudtam hogy be lehetett menni korábban. De akkor ezek szerint rendelője válogatja hogy lehet-e vagy sem.
2021. dec. 31. 12:38
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok, én figyelembe vettem mivel 5 hónapos terhes vagyok 🤗 szóval bőven járvány idején járunk terhesgondozasra
2021. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mint írtuk is, válogatni kell, és aszerint választani rendelőt, ahol beengedik a férjedet is. Ez nem egységes, rendelő/orvos dönti el.
2021. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Magán orvoshoz járunk, harmadik baba. Kötelező ultrahangokra is magán intézménybe mentünk. Eddig mindenhova jöhetett a férjem.

Szülésre is mehet egy kísérő. Viszont sztk-s ultrahangra nem mehet, de covid előtt sem engedték be az sztk-s terhesgondozásra az apukákat

2021. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Magánkórházban voltam más miatt a járvány idején, oda nem mehetett be kísérő velem.

De babamozira apuka bejöhetett.

2021. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 10. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!