Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a teendő ennyi hányásnál?

Mi a teendő ennyi hányásnál?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok. Nem görcsölök, nem fáj a hasam, nagyon néha 5 percig szúrkál.

Nem tudok enni, se inni. Amint eszek valamit egyből kijön, ha nem hányok épp akkor elviselhetetlen hányingerem van, annyira, hogy kiegyenesedni sem tudok. Vízet sem tudok inni, mert az is egyből kijön. Ha nagyon rosszul vagyok érdemes mentőt hívni? (A kiszáradástól félnék) A mai nap 5x hánytam, 3x reggel napközbe 2x, de mindent amit csak ettem. Szerdán megyek orvoshoz. Nemrég vettem be iszonyú hányingerre B6egis vitamint 2 darabot. Ha az segít hányat lehet belőle bevenni? Nagyon vitamin hiányos vagyok, a MagneB6 segíthet? Vagy mit tegyek?



2022. jan. 2. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok folyadék, hogy ne száradj ki.

A többi orvosa tartozik.

2022. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Fentebb írta hogy a vizet is kihanyja..érdemes mentőt hívni vagy bemenni ügyeletre, lehet nem ártana egy infúzió
2022. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a vizet lassan, kortyonként próbáld csak inni. lehet hogy 5 perc alatt 3 kortyot iszol, de ha lent marad, az már jó. ha így sem tudsz inni, akkor hívnám a mentőt vagy az ügyeletes orvost.
2022. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mentő az sürgősségi, ha hirtelen rosszul vagy, baleset történik veled akkor kell hívni. Ha viszont tudod, hogy minden folyadékot kihánysz akkor neked kell bemenni az ügyeletre, mivel képes vagy rá, ellenben azzal akit éppen elütöttek, stb. Én végighánytam a terhességet, nagyon durván, napi 10 hányás, nem olyan könnyű kiszáradni, mint gondolod, de van olyan állapot amikor be kell menni, savlekötöt szedhetsz és 12. héttől cerucal-t.
2022. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt volt egy kiszáradásom. 1 napot nem ettem, nem ittam semmi hányás. Mentőt hívtak nem tudták mivan kiderült, hogy kiszáradás. Most 3. Napja nem eszek szinte semmit, inni se semmit, bármit eszek-iszok kijön. Nincs erőm, energiám. 17 éves vagyok, szerintem a mentő kijönne és nem küldenének el.
2022. jan. 2. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Basszus hívd már fel azt a mentőt! A részegekhez kimennek, meg a drogosokhoz, pedig az magának csinálta a bajt...


3 napja kihányod a vizet is, mire vársz még? Hogy összeess???

2022. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó fiatalon estel teherbe, remélem megtartod!
2022. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind 2 terhességem ilyen volt, csak az infúzió segített ( igaz h utána újra kezdődött , de legalább addig jó volt )
2022. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!