Spontán vetélés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Menstruáció szerint 9 hetes terhes vagyok

6 hétnél egy bevérzett petezsák volt,így sajnos nem lesz élő terhesség

Mivel májusban volt már egy műtétes befejezés ezért ezt most szeretném elkerűlni.

Olykor van megjön érzés és ritkán barnázás de az istennek se akar elindulni.

Ergam cseppen már túl vagyok de semmi!

Valakinek esetleg van ötlete? Orvoshoz 1 hét múlva megyek megint!

Már egyre rosszabbul viselem a a helyzetet!

Köszönöm



2022. jan. 9. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ügyelet esetleg? ilyenekre kellet volna kapnod, gyógyszereket.
2022. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Forró ülőfürdő? Hátha okoz akkora hasi vérbőséget, hogy befejeződjön...
2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A saját orvosommal napi kapcsolatban vagyunk.

Nem nagyon van gyógyszer rá!

Mivel nem lesz élő terhesség igy progeszteron stb... nem kell.

Fürdés is megvan napi szinten de semmi.

2022. jan. 9. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

1! Mégis milyen gyógyszert?

Miert nem írtak ki műtétre?

2022. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsi a terhesség és nem szeretnék műtétet.
2022. jan. 9. 13:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kétszer beindult és le is zajlott magától, nem kellett műtét. 🙏 Ugyanúgy, mint a te esetedben, az enyémben is, az orvos folyamatosan tartotta velem a kapcsolatot a fejleményekről, történésekről. Nekem az elsőnél jó ideig (20 nap!) semmi sem történt, már megvolt az időpontom a kórházban. Gondolhatod, nem voltam én sem a toppon... Aztán az időpont előtt két nappal beindul, lezajlott egy vasárnap. Nem volt könnyű, de megérte. Utána végeztem még, meg fájt is, húzódott a hasam, vagyis a méhem húzódott vissza az eredeti állapotába, azt éreztem. Fontos, készülj fel, ne lepjen meg a menstruációtól sokkal erősebb fájdalom és a darabos vérzés. A másodiknál, mint nálad, először pecsételéssel indult, aztán enyhe vérzés, majd mint egy erős menstruáció, úgy folytatódott. Én 7 hetes múltam akkor. Az első idősebb volt. Tehát 6 hetesen állt le a fejlődésben? Mert akkor egy nagyon kicsi terhességről van még szó, kár is lenne műteni. De ezt az orvos is tudja, emiatt ad időt. Ha kérdésed van, csak nyugodtan. Sajnos van tapasztalatom. De gondolhatod, másodjára is végigcsináltam, megérte. Kitartást! Írj, ha valami! 😊
2022. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: A lelki részét az idegörlő várakozásnak is átérzem. Hol dühös, hol elkeseredett voltam, hisz nem tudtam mikor történik már meg, nem lehetett irányítani. Legalábbis gyógyszer nélkül nem lehet (abortusz tabletta). Itt ahol élek, legális, próbálják kikerülni a műtétet, ahogy csak lehet. Emiatt adnak időt a testnek, hogy intézze el a természetes módon. Persze ha nem sikerül, jön a tabletta, műtét. Ha valaki nem akar varniz rögtön műtét - de nem javasolt.
2022. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*várni
2022. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6os

Sajnálom h ez történt nálad is,de jó olvasni h kb mire számíthatok.

Rettentően túl lennék rajta.

2022. jan. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!