Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki lehet tapogatni, hogy fej...

Ki lehet tapogatni, hogy fej vagy farfekvéses a magzat?

Figyelt kérdés
27 hetesen koponyavégű volt. Most 35 hetes vagyok. Éles rugdalózást fönt lent és oldalt is érzek, csak nem tudom hogy melyik a keze és melyik a lába. Múlt héten a védőnő a köldököm alatt találta a szívhangot. Bal oldalt kissé elöl szokta kinyomni a hasamat, szerintem a hátával, mert hosszú kerek csík, de nem olyan vékony mint a végtagjai. Csak azt nem tudom, hogy amit fönt érzek néha kerekebb dudort, az a feje vagy a feneke?
2022. jan. 11. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Hanyatt fekve ilyenkor már éreztem a kezemmel a szeméremdombom felett vagy annak magasságában a feje formáját. Amit fent érzel az szerintem a popsija. Én legalábbis mindig annak azonosítottam :)
2022. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ezért van az ultrahang.
2022. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy szülésznő 1 perc alatt kitapogatja. Nem kell ultrahang 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Nekem anno 36 hetesen odatette a kezem,hogy érezzem én is,hogy van beékelődve a feje, hol a popsija,stb.

2022. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3. Hogyne 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2022. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni, de igen 😂🤣 nézz utána picit 😉😉
2022. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Magadnak laikusként nem fogod, de az orvosok már az uh előtt is meg tudták állapítani, hogy fekszik a baba (nyilván a terhesség vége felé).
2022. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szülésznő válaszol 😉

2022. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, Leopold-műfogások néven keress rá.
2022. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én magamnak is ki tudtam tapintani, még ha nem is voltam meggyőződve róla, hogy helyesen gondolom mi micsoda 🤷‍♀️ Akinek viszont a szakmája, annak nem kell ehhez ultrahang.
2022. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!