Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel halvány pozitívat...

Ma reggel halvány pozitívat teszteltem,aztân nèhàny óra múlva egy kisebb vörös vèrzés jelentkezett sajnos.Nem nagy mennyiség,tisztasàgi betéten alig látszik,pisilésnél valamennyi lâtható utâna a wc-ben picitalán szövetdarabokkal.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem görcsölök,de azèrt kicsit fura èrzèst èrzek a hasam aljànâl középen.

Nagyon kicsit még remènykedem a legjobbakban,pénteken megyek orvoshoz.

Szerintetek holnap reggel teszteljek mèg?Ha van mèg akkor remèny akkor gondolom erősödne a csík,ha nem akkor egyèrtelmű lenne,hogy mi a helyzet.

Kívàncsi lennèk ki volt hasonló helyzetben,főleg akinek pozitív kimenetele lett a dolognak:) Meséljetek,esetleg adjatok tanàcsot míg nem jutok el orvoshoz



#vérzés #vetélés #Halványpozitívteszt
2022. jan. 19. 15:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ja hogy második jönne? :) Reméljük jön is:)

Én spec nem igazán tudom mert külföldön lettem terhes (nem,nem nyaralásbulizás okán, külföldi a párom :D) és ott vettem teszteket amik itthon nincsenek de itthon is vettem azért már, nekem bejött facelle, xepil is, mutatta mindig a valósat.

2022. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
(prediről én ugyanezt olvastam h sokszor szellemcsíkos)
2022. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%
Digitális Clearblue. Az elég egyértelmű.
2022. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
A Clearblue-t én is ajánlom. Használtam digitálisat, de a -negatív / + pozitív típusú is tökéletesen bevált nekem. Utóbbi olcsóbb.
2022. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,szerintem hibás lehetett tényleg a teszt,továbbra is megvan a vérzés.
2022. jan. 20. 19:24
 26/26 anonim ***** válasza:
30%
Ki hitte volna
2022. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!