Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel halvány pozitívat...

Ma reggel halvány pozitívat teszteltem,aztân nèhàny óra múlva egy kisebb vörös vèrzés jelentkezett sajnos.Nem nagy mennyiség,tisztasàgi betéten alig látszik,pisilésnél valamennyi lâtható utâna a wc-ben picitalán szövetdarabokkal.Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem görcsölök,de azèrt kicsit fura èrzèst èrzek a hasam aljànâl középen.

Nagyon kicsit még remènykedem a legjobbakban,pénteken megyek orvoshoz.

Szerintetek holnap reggel teszteljek mèg?Ha van mèg akkor remèny akkor gondolom erősödne a csík,ha nem akkor egyèrtelmű lenne,hogy mi a helyzet.

Kívàncsi lennèk ki volt hasonló helyzetben,főleg akinek pozitív kimenetele lett a dolognak:) Meséljetek,esetleg adjatok tanàcsot míg nem jutok el orvoshoz



#vérzés #vetélés #Halványpozitívteszt
2022. jan. 19. 15:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10es igen, ezért gondolta h töltse fel a képet, lehet nem is annyira halvány :)
2022. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Megpróbálom feltölteni ,de sajnos nem tudom hogyan kell,segít valaki?
2022. jan. 19. 16:07
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
kepkuldes.com ha jól tudom :)
2022. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ezt követem
2022. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

[url= [link]

[url= [link]

[url= [link]

2022. jan. 19. 16:32
 16/26 anonim ***** válasza:
63%
Jaj ez Gabriel teszt, ez állandóan ilyen csíkos! Sajnálom de ez nem pozitív
2022. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

Hú ez Gabriel teszt, látni a vonalat igen de nincs színe, én nem használtam soha ezt a márkát de állítólag elég megbízhatatlan és 6 napos késésnél ennél jóval pozibbnak kéne lenni, de ha jól tudom ez 25ös erősségű én mindenképp tesztelnék egy 10es erősségűvel holnap (sőt már ma is mert fúrna a kíváncsiság). a 10es erősségűnek pozinak kéne lennie egyértelműen ennyi késésnél már ilyenkor is!

Drukkolok!

2022. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
16os barátnőmnek egyszer lett ennél nem sokkal erősebb ez a fajta és terhes volt , sajnos a baba szíve megállt 8 hetesen és el is ment de nem a teszten múlt. De én is sokat olvastam erről hogy ez 90% ilyen és félrevezetik a babára várókat h pozi közben sosem volt az :(
2022. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ó pedig úgy tudtam ,hogy a Gabriel tesztek nagy érzékenységűek :( melyik teszt nagy érzékenységű és megbízható? eddig nekem jó tapasztalatom volt a Gabriellel,van már egy gyermekem.
2022. jan. 19. 16:41
 20/26 anonim ***** válasza:
66%

Predictor early vagy Facelle a Rossmannból arról már leugrana a csík

Nem bántás, de ne rohanj el most, biztosan nem vagy terhes

2022. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!