Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjemmel állandó beszédtéma...

A férjemmel állandó beszédtéma a családalapítás. Egyszer akarjuk, utánna elbizonytalanodunk. De amikor szóba kerül, hogy akkor várjunk, az egyikünknek sem tetszik, mert akkor azonnal akarjuk. Mi a fene bajunk van, más is esett már át ilyenen?

Figyelt kérdés

Szívem szerint azonnal belevágnék, hogy ne legyen visszaút és vége legyen ennek a rágódásnak.

Nincsenek komolyabb anyagi gondjaink sem és a kapcsolatunk is jó.


2008. dec. 15. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nálunk is volt ilyen: akartunk babát de féltünk elkezdeni tenni az ügy érdekében. :)

És most 18 hetes terhes vagyok.

Nálunk úgy volt, hogy egyik alkalommal a párom azt mondta, hogy ő nem védekezik, utána egy picit elkezdtünk aggódni, hogy mi van ha összejött a baba. De amikor pozitív lett a teszt, akkor már semmi kétségünk nem volt, és azóta is nagyon örülünk mind a ketten, hogy belevágtunk. :)

Hidd el nektek is csak az első lépés lesz nehéz. Én drukkolok, hogy akár már ma túl legyetek az első baba-akción. :P

2008. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a mai nap nem is lenne rossz. . . ma van PÉm. Látod ennyire képben vagyok már, egy jó ideje foglalkoztat a dolog :)
2008. dec. 15. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
szia ezzel mndeki így van sztem nehéz elkezdeni rászánni....kicsit ilyesztő, meg mikor teszt kétcsíkos lesz az is hihetetlen...de legszebb dolog....2 éves a kisfiunk:)
2008. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy szerintem ne gondolkozzatok ezen túl sokat ;)

Nem tudom milyen korúak vagytok. Azt hiszem mi is sokat gondolkodtunk... én 32 vagyok most, a férjem 31. És 38 hetesek vagyunk :))) És ahogy előttem is írták: megbánthatatlan "döntés" (pedig izgulok rendesen) :)))

2008. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetes ez a hezitálás, de túl kell lépni rajta, nem szabad rágódni sokat! Bele kell vágni, mert egyáltalán nem biztos sajnos, hogy azonnal sikerülni fog a baba. nálunk először pont párom mondta,hogy jó lenne egy baba, és én is megijedtem először, féltem, hogy nem leszek elég jó anya, meg ilyesmi. De aztán pár hónap múlva belevágtunk. Nagyon lelkes voltam, és hittem benne, hogy nekünk mindjárt sikerülni fog! Férjem már akkor is mondta, hogy ez nem biztos, és ne csüggedjek majd. Sajnos neki lett igaza, közel egy év! kellett hozzá! Én úgy vettem ki a soraidból, hogy mindketten szeretnétek. Akkor ragadjátok meg az alkalmat! Mindent bele, aztán jöjjön a baba, amikor ő is úgy gondolja!
2008. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!