Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, sokszor...

24 hetes vagyok, sokszor érzem azt hogy nehezebb a légzés, és ugy nyom a gyomromtáján, nem korai még ez az érzés? Vagy ilyenidős korban már jelentkezik?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhed nő és nyomja a gyomrot. Ha a pici meg arra fekszik, akkor különösen érthető, amit írsz. Szerintem nem korai ezt érezni.
2008. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 hetes vagyok, nekem is kb 2 hete vannak ilyen időszakaim. Csütörtökön azt mondta a védőnő, hogy a picurka már nem olyan pici, mint gondolom, nagyon is nyomhat. Nekem sok ülés után jelentkezik ez az érzés. Nem túl kellemes, de legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül. :-) Eddig semmi bajom nem volt, most legalább kapok a pocaklakótól jelzéseket. :-)
2008. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai, nőa méhed és bizony nyomja a tüdőt, gyormot. Én alig bírtam enni. A 39. -40. hétre lejjebb száll a pocak akkor enyhülnie kéne , nekem végig fent volt a pocakom, úgyhogy ez sem garancia.

De normális jelenség, nyugi!

2008. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, én is igy vagyok, ha eszem utánna nagyon kellemetlen érzés, söt ujra elkezdett égni a gyomrom, a terhességem elején is ez volt az egyetlen bajom, remélem most sem lesz rosszabb:)milyen dolgok várhatóak még? megirnátok, mire számitsak? köszi.
2008. dec. 15. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem még most jön a java. :)
2008. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amire még számíthatsz: További gyomorégés, vizesedés, (nem híztam sokat de a 6. hótól már dagadt a bokám!)

alhas feszülés, jóslófájások már akár a 30. héttől,

rossz éjszakák, kényelmetlen fekvés, az utolsó hetekben pedig amikor leszáll a pocak akkor hólygeszülés, ha úgy érzed leszakad a hasad akkor már nincs sok hátra.

Én júniusban szültem a legnagyobb kánikulában, épp front volt. Ja frontérzékenység is várható.

2008. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
frontérzékenység az terhesség eklőtt volt iszonyatosan, most kevésbé:) köszi az infókat.
2008. dec. 16. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!