Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik trimeszterbe a 20....

Masodik trimeszterbe a 20. Hét után van értelme elkezdeni terhes vitamint?

Figyelt kérdés

Tudom ez csak vitamin engem a benne lévő folsav aggaszt hogy akar veszélyes is lehet a magzatra

Nem jól tudom?


2022. jan. 25. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok


Először azt mondták nem kell már a 12. hét után. Most, mikor megjött a vérvétel eredménye, kiderült, hogy csak a minimumon van pl. a D vitamin szinten, így azt tanácsolta a doktornő, hogy szedjem továbbra is. Eszem én minden nap gyümölcsöt, zöldséget, egészségesen érkezem, de ugye minden vitaminból eleget bevinni igencsak nehéz.

2022. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont sült krumplin meg vizen élek már hetek óta, igaz még az első trimeszterben vagyok. De mikor nem hánytam és émelyegtem terhesség előtt akkor sem táplálkoztam túl változatosan. Emiatt én mindenképp szedem a vitamint. 3. trimeszterben lévő barátnőmnek azt mondta a védőnő elég ha már csak kétnaponta szedi.
2022. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!