Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez már pozitív teszt?

Szerintetek ez már pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Ma van a nem várt napja:)

Ez 10-es erősségű ha minden igaz, de a 25-ös predictor early negatív.



2022. febr. 2. 20:29
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
81%
18 vagyok. 20-as, nem megy a szöveg értelmezése, úgy látom. Nem a teszteléssel van baj, hanem, hogy valaki szerint egy 25-ös pozitív teszt nem elég bizonyíték egy 10-es pozitív után, és beparáztatja a kérdezőt, hogy INKÁBB még egy 10-essel teszteljen. Mint írtam is, teszteljen, ha szeretne, csak ne idegeskedjen, mert az tuti, hogy terhes. Lehet megint lepontozni.
2022. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
13%
Senki nem paráztatta be a kérdezőt, inkább neked nem megy a szövegértés. Nem tudom mi probléma van azzal hogy csináljon egy 10-eset. Azon valószínű erősebb lesz a csík. Istenem ennyi kotozkodo embert itt….
2022. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
80%
Na jó, okos enged alapon én lépek, nem fogom szóról szóra elemezni neked azt, amit írtam. Vagy felfogod, vagy nem.
2022. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
85%

De mi a f*sznak csinálna 10-es tesztet,HA EGYSZER VAN POZITÍV TESZTJE?

Édes mindegy,hogy hányas ha egyszer pozitív.Fals negatív lehetne,olyan nincs hogy fals pozitív.HCG hormon van a szervezetében,akár egy minimális.Kijelezte halványan a teszt,pozitív.

Azért kellett a teszt,mert gondolom késett a menstruáció,ha késett azzal is orvoshoz kell menni,meg a pozitív terhességi tesztel is.Minden ott ki fog derülni,most biztos hogy pozi tesztje van,ami terhességet jelent.


Gratulálok!

2022. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2022. febr. 3. 13:20
 26/56 anonim ***** válasza:
15%

Van fals pozi!!!!nem is kevés!a cb tesztek egy rakás szar mostanában!

Egy halvány cb és egy negatív predi mellett engem nem nyugtatna meg meg egy halvány cb teszt!

2022. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Engem sem nyugtatott meg, most pláne nem vagyok nyugodt, mert a digitális cb negatív, igaz most délutáni pisiből, nem tudom számít-e :/
2022. febr. 3. 15:23
 28/56 A kérdező kommentje:
16-án megyek a dokihoz, akkora kaptam csak időpontot
2022. febr. 3. 15:24
 29/56 anonim ***** válasza:
80%

Ha beírod a keresőbe h clearblue teszt kb az első 3 találat h szar a teszt!volt akinél vérvétel igazolta h nem terhes de a cb pozi volt!én biztos nem vennék már olyat. Reggel nézz egy predit v mártogatós facellet.jobban jársz és még olcsobb is!

Digitális cb még annyira sem érzékeny amúgy mint a többi de ha már egy vissza tartott vizeletből csináltad annak már azért pozit kéne mutatni!

2022. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
16%

És akkor itt engem leszóltak az agyhalottak hogy minek csináljon a kérdező több tesztet. Na hát ezért.


Kérdező, csak clearblue tesztet vettél?

Próbáld meg a facelle-t vagy az x-epilt (kék dobozosat).

2022. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!