Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez már pozitív teszt?

Szerintetek ez már pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Ma van a nem várt napja:)

Ez 10-es erősségű ha minden igaz, de a 25-ös predictor early negatív.



2022. febr. 2. 20:29
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Szia, ma nem teszteltem:)

Most egy kicsit pihentetem a tesztelgetést:)

2022. febr. 5. 10:09
 52/56 anonim ***** válasza:
25%
Hát de ne pihentesd. Csináld meg, mar erősebbnek kell lennie ha terhes vagy.
2022. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
77%

Ha volt pozitív tesztje akkor úgyis orvoshoz fog menni,minek költsön több tesztre? Így is felesleges volt ellőni egy maréknyit.

Ha van egy pozitív azzal nőgyógyászhoz kell menni.Ha 100 másikat készítessz amiből mind negatív akkor is volt egy pozid,és nincs menstruáció,tehát utána kell járni hogy mi a gond..:D

2022. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Az utolsóval értek egyet, 16-án megyek dokihoz, majd ott úgyis kiderül az igazság:)
2022. febr. 5. 17:38
 55/56 anonim ***** válasza:
28%

Hát bocsi de én nem így gondolom!szeretem látni h erősödik bár tudom h semmit nem jelent.

Ha azt látom h negatív lesz egy teszt akkor legalább tudom h kémiai és megjön idővel és nem rohangálok orvoshoz mert ugy se tud semmit csinálni.

2022. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező csináltál azóta tesztet?
2022. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!