Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez már pozitív teszt?

Szerintetek ez már pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Ma van a nem várt napja:)

Ez 10-es erősségű ha minden igaz, de a 25-ös predictor early negatív.



2022. febr. 2. 20:29
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
76%

Én is X-epillel teszteltem mind a 2x terhesség gyanúnál.Hol érdekelt engem milyen erősségű a teszt vagy mennyibe kerül,mennyire márkás cucc..

Nem jött menstruáció,szarul voltam,ha terhes vagyok kimutatja az 1000ft-os is.(ki is mutatta,34.hét.mindjárt vége végre,kezd nehéz lenni.. :'D) Ha nem ma,akkor holnap.Ha holnap sem és még mindig nem jött úgyis orvoshoz kell menni,ha pedig terhes vagyok a 6.hét előtt teljesen felesleges beállítani,nem fognak kb semmit látni UH-n és csak 1-2 hét múlva vissza hívnak..

2022. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Kitartást neked erre az utolsó néhány hétre, nagyon szépen köszönöm a válaszodat. :)

Már ott pihen az x-epil a fiókban, ennyi pozitív visszajelzés után biztos hogy azt fogom megcsinálni holnap reggel:) Szurkoljatok🥰

2022. febr. 3. 21:11
 43/56 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként 4 nap késés után teszteltem délután (x-epillel) es rettentő erős volt. Másnap is csinaltam egy predictort valamikor reggel/délelőtt es a masodik csikig szinte el se jutott a vizelet annyira fel szívta már az eleje.
2022. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi lett a mai teszt?
2022. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

X-epil is halvány pozitív, nagyon remélem hogy erősödni fog, még csak 1 napja késik, remélem ez lehet a halványsága mögött, kicsit kétségbe vagyok esve:’(

De édesanyukám azzal nyugtat hogy neki 5 negatív teszt után mondta a doki hogy terhes velem:D

2022. febr. 4. 07:35
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó ha pozi!teszel fel képet?
2022. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
79%

Ma próbálj meg nem tesztelni. Majd holnap.

Van valami tuneted amúgy azon kivul hogy nem jött meg?

2022. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Csak cici fájdalom, sok pisilés, ritkán enyhe émelygés, valamint szabályosan ki tudom tapintani a bal petefészkemet, ez nem tudom jelent-e valamit, de biztos hogy nagyobb mint szokott lenni
2022. febr. 4. 11:55
 49/56 anonim ***** válasza:
79%

Ezek nekem is voltak, meg persze vannak is elég rendesen.

Holnap tesztelj ujra.😊

2022. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Szia

Teszteltél?

2022. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!