Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy bűntudatom...

Normális, hogy bűntudatom van, amiért nem foglalkozom a pocakban lévő babámmal? Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok, és állandóan van, ami lekössön, így sokszor úgy telnek a napok, hogy el is felejtem, hogy terhes vagyok. Van, hogy napokig nem simogatom meg a hasam, nem beszélek hozzá, nem is gondolok rá. Volt, hogy egy napig szinte alig mozdult meg, de annyira lefoglalt minden, hogy még aggódni sem aggódtam, csak mikor este újra eszembe jutott. Ilyenkor meg mardos a bűntudat, hogy milyen anya leszek én, hogy nem alakítok ki semmilyen kapcsolatot a gyerekemmel már most. Úgy érzem, hogy ennek kéne életem legszebb időszakának lennie, de mégsem ez van a középpontban. (Készülök a jövetelére, saját kezűleg csináltam neki a kiságyat, varrtam neki rongyit, stb..., szóval nem erről van szó, remélem, hogy értitek, mire gondolok!!!)
2022. febr. 8. 08:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
*csuklott, fene egye meg már az autocorrectet
2022. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Van, hogy napokig nem simogatom meg a hasam, nem beszélek hozzá, nem is gondolok rá."

Miért kellene? Mármint értem,terhes vagy,ott a baba,alig várja mindenki hogy kint legyen,de..

Ennyi.Nem kell túl pörögni.Én se csinálom ezeket többnyire,itt van kint a másik is,hol érek én rá hasat simogatni,meg még a hasammal is társalogni..

Majd ha kijött fogsz te eleget gügyörészni neki,addig élvezd ki,hogy van időd magadra. :D

2022. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!