Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ilyen pecsételő...

Mitől lehet ilyen pecsételő vérzésem terhessegen kivul?

Figyelt kérdés
5 nappal menzesz elott tegnap reggelre pecsetelo verzesem volt. Csináltam egy tesztet az negativ lett. Aztan egésznap semmi vérzés. Ma reggelre pedig megint pecsételés... Terhességen kívül ez mire utalhat még? Hormonprobléma lehet?
2022. febr. 15. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

ha beágyazódási vérzés lenne, akkor még a teszt nem mutatja ki, mert idő kell, hogy termelődjön hcg. majd a mensi napján tesztelj.


de jelezheti azt is hogy meg fog jönni. vannak akik pecsételnek mensi előtt, mégsincs hormonproblémájuk

2022. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy császármetszésem. Azóta minden menstruáció előtt 2-5 nappal nagyjából pecsételő vérzésem van. Több orvosnál is jártam, vérvétel, ultrahang, többszöri vizsgálat ellenére is csak nagyon sokára derült ki (közel 5 év kellett hozzá), hogy hegsérvem van. Ez minden menstruáció előtt pecsételő vérzést, vagy barnázgatást okoz.

Ha esetleg ilyesmi jellegű problémád lehet, akkor érdemes megkeresni a megfelelő orvost hozzá!

2022. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A progeszteronhiány egyik jele a menstruáció előtti pecsételés. Persze más oka is lehet, nem azt mondom, hogy nálad emiatt, hiszen azt nem tudhatjuk vérvizsgálat nélkül.
2022. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!