Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek szülés előtt baba...

Vegyek szülés előtt baba tápot hogy biztos legyen mit ennie a babámnak ha nem lenne tejem vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges
2022. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Inkább jobban jársz, ha az lll.hu fórumon olvasol a szoptatásról, hogy felkészülhess. A tápot utólag is be lehet szerezni, ha végül mégsem jön össze a szoptatás. Ha nekem lett volna tápom kezdetben, nem lettem volna kitartó és nem szopizitt volna a fiam olyan sokáig, ameddig szerettem volna.
2022. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem egy Isten hátamögötti tanyán élsz akkor felesleges előre megvenni majd ha kell veszel vagy írnak ki receptre!
2022. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges
2022. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges.
2022. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Mi táppal készülünk. Vasárnap nincs nyitva egyik bolt sem. Sok hely 17:00-18:00 óra körül zár. Éjjel egyetlen egy gyógyszertár van nyitva 0-24-ben. Az is 35 percre van. Szóval inkább felkészültek vagyunk.

(Mi pl nem az isten háta mögött lakunk, csak külföldön, ahol vasárnap, este és ünnepnapokon semmi sincs nyitva. Pedig 10 percre vagyunk egy nagyvárostól)

2022. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sem kell. A kórházból recepttel engednek haza, ha szükséges, azt rögtön ki lehet váltani. Valamint célszerű ugyanazt a fajtát venni, amit a kórházban kapott, ha már ott kellett a pótlás.
2022. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Érdemes kiiratni az orvossal, hogy azzal már ne kelljen foglalkozni de felesleges előre megvenni.


Tesóméknak 7hónapos volt a gyerek mikor én szültem. Kértem tőlük egy kis dobozban vész esetére, talán 3x ha használtuk szerencsére.

2022. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem írtak receptet a kórházban,úgy engedtek haza.Inkább íratnék és legyen ott,ha nem is kell,mint nincs és kellene.Ne itt kérdezzél ilyeneket.
2022. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen felesleges, a kórházban adnak ha szükséges és utána azzal a fajtával kell etetned, amit ők javasolnak, írnak receptet. Nem is értem aki vesz előre, az egyszerűen kiválaszt egyet a polcról? Sokfajta van, majd az orvos eldönti mi a legjobb neki.
2022. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!