Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek szülés előtt baba...

Vegyek szülés előtt baba tápot hogy biztos legyen mit ennie a babámnak ha nem lenne tejem vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 11:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges. Ha mégis kell, felhívod a gyerekorvost és már fel is írja, ki lehet váltani.
2022. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem írt fel a gyerekorvos előre biztos ami biztos mert én nem biztos hogy fogok tudni szoptatni eü okok miatt
2022. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem miért lettem lepontozva. Tényleg írnak receptet a kórházban, akinek szükséges. És tényleg azt a fajtát írják fel, amit bent kap a pici... Gyógyszertár pedig általában minden kórház mellett van, de ha épp nem ott akkor két utcával arrébb. Illetve meg lehet kérdezni bent, ha kap pótlást, hogy milyen fajtát, és a bent lét alatt apuka csak talál egy nyitva levő patikát... 🤷🏻‍♀️
2022. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
Ja, 7es voltam..
2022. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
13 valami barom lepontoz, ne is törődj vele. Leírtuk a tapasztalatunkat, nem kell tápszer előre. Ha ennek ellenére vesz a kérdező majd maximum kidobja, nem az én pénzem, nem érdekel.
2022. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Elsőnél nem vettem. Nem adtak pótlást a kórházban akkor sem, amikor már fél napja üvöltött. Másodiknál már vittem be, nem érdekelt mit szólnak.
2022. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
#10 Igen, pont így. Nem mindenhol írnak receptre tápszert. Ha az anya úgy érzi, szükség van rá, bemegy az üzletbe és megveszi, amelyik márka szimpatikus. Nyilván az életkori ajánlásra figyelni kell.
2022. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ez (is) egy megosztó kérdés. Az első babánál nagy mellénnyel nem vettem előre tápszert, mert minek az, én szoptatni fogok, meg egyébként se adnék ilyen mesterséges mérget a gyerekemnek. (Muhahaha) A második gyereknél már felkészült voltam. Legalábbis azt hittem. Ugyanis az a fajta tápszer, ami az első gyereknél bevált, a másodiknak nem volt jó. 🤷‍♀️ Csináld úgy, ahogy te jónak látod.
2022. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Novemberben szültem, a kórházban is adtak receptet tápszerhez (bár amit felírtak, pont nem azzal a névvel fut már, így nem volt érvényes a recept...) valamint a gyermekorvos is felírta a kezdőcsomag részeként (d vitamin, k vitamin, fürdető, popsikrém, tápszer)
2022. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
19es igen, én is így kaptam hogy a gyerekorvos felirt ilyen kezdő csomagként vagy 10 receptet és van benne egy tápszer, azt mondta biztos ami tuti. Pedig akkor még én sem tudtam hogy lehet tényleg kelleni fog mert tapszeres lesz a babam, attól függ le tudok e tenni 6 het alatt egy, gyógyszert vagy nem, ha nem akkor tapszeres lesz mert atmegy az anyatejbe, ha igen akkor nem, de ezt még én sem látom előre
2022. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!