Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor beindul a vajúdás , ki...

Amikor beindul a vajúdás , ki tudsz egyenesen, tudsz járni a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 04:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte simán ( nekem ez rövid szakasz volt 2-3 összehúzódás)

Aztán a 2 összehúzódás közt is simán.. a legvégén is. Alatta esélytelen.

2022. márc. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed? A szülőszobára menet tolófájásokkal is még ki tudtam egyenesedni két fájás között. Persze nem vígan dacolva nyilván, de ment
2022. márc. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két fájás között én nem éreztem fájdalmat, így ott tudtam bármit csinálni. De a fájás alatt nem tudom milyen testhelyzetekbe facsarodtam, de biztos nem egyenesbe. Amikor már nagyon fájt, nekem meg kellett állni, nem tudtam menni se.
2022. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején igen, én a szülészet folyosóján legalább egy órát sétáltam fel alá. Fájásnál megálltam, de tudtam még akkor is egyenesen állni, csak hát ugye fájt, ezért jobb volt állni és nem menni közben.
2022. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Ne vedd készpénznek


Nekem a hátam nem fájt😅egyszer sem, picit sem.


Egyébként valóban 2 fájás közt aludtam is azt a 2 percet..



És a tolófàjásokkal is tudtam állva jàrni, de elèg rossz olyan érzéssel járni ( bocsi) mintha a széklet akarna kicsúszni.


1.

2022. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legelején még simán. Aztán olyan 6 perces fájásokkal mentünk a kórházba, az autóban fájás közben már minden bajom volt. Közöttük nevetgéltem simán. Amikor kiszálltam az autóból, azt hittem összecsinálom magam (minden testhelyzet váltásnál egyébként). Nem kellett sokat gyalogolni, de fájások közben már azért meg kellett állni és begörnyedtem valamennyire. Utána a folyosón mászkálás is így telt. :) A végén meg már legszívesebben magzatpózban kuporogtam volna a sarokban, de igazából az sem lett volna jó. Én akkor már a világomról nem tudtam, alig fogtam ki mit beszél hozzám. Mint kiderült az az állapotom úgy 3 órán át tartott. Nekem így visszaemlékezve max félnek tűnik. Az idő megszépíti az emlékeket. :)
2022. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor még csak beindul, akkor persze. A végén a fájások közötti rövidke szünetet már csak arra használtam fel, hogy erőt gyűjtsek a következő fájáshoz, nem tudtam volna már járkálni.
2022. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!