Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagy szemétség?...

Szerintetek nagy szemétség? Próbaidőn vagyok, és nem szólok a gyerekről.

Figyelt kérdés

Most 13 hetes vagyok, és már látszódik egy picit a pocim, de úgy veszem észre itt a munkahelyen senkit sem érdekel. Várom, hogy leteljen a próbaidő, addig nem akarok szólni mert akkor kirúgnak és nem lesz meg a munkaidőm a gyeshez.

Utána akarok szólni, mikor már nem rúghatnak ki, viszont akkor meg már csak 1 hónapot szeretnék dolgozni. Ti mit gondoltok?


2010. szept. 13. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én nem csinálnék ebből lelkiismereti kérdést, mivel sok munkáltató sem teszi ezt. ha bejelentenéd, lehet, hogy máról holnapra elküld. maradj és szorítunk, hogy a próbaidő végéig senkinek se szúrjon szemet :)
2010. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

semmiképp ne mond meg! igen lehet hogy nem korrekt de nekik nem olyan tragikus mint neked és a babónak!

én orvos mellett dolgozom és volt olyan eset hogy a cég velünk akarta kirugatni a terhes próbaidőst...az orvosom megtagadta és ők ezért szerződést bontottak! majd egy másik dokival úgy kipenderítették szerencsétlent ahogy kell...ennyit arról hogy a törvény védi a terheseket!!!

jogok ide vagy oda legyél erős és tedd félre a lelkiismeretedet a kisbabád érdekében! minden jót neked! 25+2km

2010. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Snapette ***** válasza:
Szerintem senkinek nincs köze ahhoz, hogy terhes vagy ha nem akarod, hogy köze legyen. Egyébként meg igaz, hogy sehova sem akarnak felvenni, ha megmondod, úgyhogy nem látom kifejezetten szemétségnek. Az egy másik kérdés, hogy esetleg kirúghatnak amúgy is, ha nagyon akarják.
2010. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 2007 október 11.én léptem be a munkahelyemre,és december 27.én derült ki hogy terhes vagyok ,nos vártam szépen a jan 11 ig és szépen után még 2 hetet és akkor adtam egy szépen nyomtatott papirt a főnöknőm kezébe ami az ált hogy pocis vagyok és kérem hogy könyebb munkakörben legyen szíves dolgoztatni,mert ápolónő vagyok!!

ennyi

Egyáltalán nem szemétség!!!

2010. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!