Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt menzesz, teszt negatív?

Kimaradt menzesz, teszt negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23 éves vagyok, a helyzetem a következő:

Utolsó menzesz: Február 13.

Ciklusaim pontos 30 naposak. Nem védekezünk a párommal, babát szeretnénk. Tüneteim vannak, derékfájdalom, időnként mellfájdalom, sűrű vizelési inger, érzékenység, ingerültség, puffadás, fáradtság, fokozott étvágy.(bár ezeket pms tünetnek fogom fel) Merthogy tegnap reggeli xepil tesztem negatív. Illetve tegnap voltam orvosnál is, a leletemen ez áll: Kp. tág hüvely, portio hátul. Közepesnél kissé nagyobb felpuhult uterus, anteflexióban, körny. szabad. Hossza 64 mm, sag. átmérője 36 mm, az endometrum vastagsága 9.3 mm. Terhességet nem lát ezért írt fel norcolut 5mg tablettát, 5 napig kell szednem, azt mondta az után meg fog jönni. Párommal 2-3 naponta együtt vagyunk, ovut nem tudom, nem vezetem a hőm sem. Az lenne a kérdésem, szerintetek nem lehetséges hogy később volt pé-m, vagy a fentiek alapján már ne reménykedjek? Őszintén szólva korainak tartom gyógyszeresen meghozni a menzeszem, azt gondoltam elküld legalább egy vérvételre vagy visszahív kontrollra.

Kicsit hosszúra sikerült, válaszaitok ezúton is hálásan köszönöm!



2022. márc. 26. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

13 nap késés, negativ teszt ,az orvos se lát babát NEM VAGY TERHES!!

El kell fogadni, bevenni a gyogyszert s várni a mensit. Utána lehet tovább probálkozni. Bár ennyi késéssel én inkább vizsgálatokat javaslok!

Minden jot neked!

2022. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

De arra nem gondolsz hogy épp beágyozódóban van? Nálam is ez volt!


Hallgass rám kérdező, ne szedd a gyógyszert, ha mégse baba akkor is várni szoktak a gyógyszeres meghozással!!

2022. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ne szedd a gyógyszert.

Lehet hogy későbbi peteérésből megfogant a baba.

Menj el hcg vérvételre mindenképp,3-4000 Ft és kiderül.

Ha nem vagy terhes akkor beveszed a gyógyszert és megjön.Egy ciklus amúgyis belefér ha kimarad.

2022. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért kell lepontozni valakit csak mert nem a nagy könyvben megírtnak megfelelően lett terhes. Részemről ment minden hozzászólónak a zöld kezecske, és köszönöm is! Nem élem bele magam megrögzülten, csak leginkább a felpuhult nagyobb uterus és endometrum vastagsága miatt bizonytalanodtam el.
2022. márc. 26. 13:06
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már itt olyat, akinek kB egyetlen pozitív tesztje se volt és mégis terhes volt... nyilván én sem azt mondom, hogy uuu biztos terhes vagy, mert simán lehet h nem...de nem értem miért kell ilyen keményen a kepedbe vágni h nem vagy terhes fogadd el...és ha mondjuk az vagy te meg beszeded a gyógyszert?
2022. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam bhcg vérvételen, 2 alatt van az érték, úgyhogy vàrandós nem vagyok. Így màr nyugodtan veszem be a gyógyszert. Új hónap, új remény. Köszönöm a segítségeteket!
2022. márc. 30. 08:41
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb sikerül!Legalább mostmár nem vagy bizonytalan baba ügyben mert a vérvétel 100%.
2022. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!