Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elenk piros verzes harmadik...

Elenk piros verzes harmadik trimeszterben, mi lett a vegkimenetel?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok es ma 2x volt pecsetelo verzes, korhazba a megvizsgáltak, baba jol van, mehszaj zarva, vettek kenetet amibol neznek fertozest de más nem tortent, dr nem tudta mitol volt es ahogy felpiszkalt ujra jott utana meg par csepp ver. Tortent valakivel hasonlo? Mit lett a vegkimetel? Nagyon aggodok

Picit megeroltettem magam az utobbi napokban lehet ez az oka? Dr azt se mondta h pihenjek ezutan, szoval teljes sotetsegben tapogatozok...



2022. márc. 26. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló ilyentájt. Kb egy 200 ft-os nagyságú vérzés volt. Bementem a kórházba nekem is zárva volt a méhszáj, szívhang is rendben volt. Nem tudta megmondani a doki, hogy mitől lehetett, azt mondta, hogy szedjek magnéziumot és pihenjek. 40+3 hétre született a lányom egészségesen.
2022. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt ilyen. Semmi baj nem lett. Ha a vér élénkpiros, és csak pár csepp, az nem méhszájtól, hanem hüvelybemenettől vagy szeméremtestből ered. Terhesség alatt nagyobb a szokásosnál a vérbőség, könnyebben lesznek apróbb sérülések
2022. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, orulok lanyok h nem lett semmi baj nalatok, remelem nalam sem lessz ,azert is ilyedtem meg mert elozo terhessegem placenta levalassal vegzodott, igaz akkor nem keves ver jott fajdalommal
2022. márc. 26. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor vérbő minden odalent. Lehet elpattant egy hajszálér, kisebb megerőltetésnél előfordul.


Én mindháromnál véreztem, sokat.

2022. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!