Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem szülhetek még?...

Tényleg nem szülhetek még? Egyik ismerősöm azt mondta hogy túl virgonc és energikus vagyok ahhoz hogy jövő héten megszüljek,szerinte sokkal később fogok Szülés előtt súly nehezedik rám nem leszek már ilyen virgonc?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Az orvosoddal konzultálj, ne a locsogó ismerőseiddel.

Az a jó, ha vitális vagy, mozgékony, erődnél vagy.

Szükséged is lesz rá a szüléskor.

Ha egészségesen étkezel, rendszeresen mozogsz, teszed a dolgodat, mint máskor is (kivéve cipekedést, futkározást, stb.) akkor ilyen "virgonc" maradsz szülésig.

2022. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ikeas konyhat szereltem ossze szules elott, meg gletteltem a szobak falát. 😅
2022. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten szültem, az ország másik végében élünk, ezért szülés előtt egy héttel felköltöztünk. A Széll Kálmán térnél volt a lakás.

Szombat reggel szép idő volt, ezért felsétáltunk a várba, majd onnan még lementünk megnézni a Kossuth teret, akkor adták át a gyalogosoknak a rakpartot, december elején.

Ettünk, visszasétáltunk, ebből állt a nap.

Nagyon jól éreztem magam, bár elfáradtam. Mondjuk férjem is.


Hajnalban elfolyt a magzatviz.

2022. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan kérlek... Nem vagyunk egyformák, nem egyformán éljük meg a terhességet és a szülést sem. Azért mert rá "súly nehezedett", még nem jelenti azt, hogy rád is az fog. :)

Az tény, hogy legtöbben eljutottunk odáig a végére, hogy "úristen induljon már be", de ettől még nem mondanám, hogy mindig mindenki így fogja érezni magát.

Rám is mindenki rám csodálkozott, hogy 35-6-7 hetesen még egyhuzamban letoltam 4 órás kurzusokat állva, tábla előtt sétálgatva. Azt senki nem látta, hogy nekem akkor épp jobban esett ácsorogni és sétálgatni, ülni nem esett jól. :D Így volt ez egyébként végig. A végén már vizesedtem, úgyhogy rajtam is elhatalmasodott az "úristen de túl lennék már rajta" érzés és rossz volt, hogy feküdni sehogy nem esett jól, de kb. ennyi. Az energiaszintem végig tök jó volt, kivétel ha feküdtem egy fél napot. Akkor azért néha elgurult a gyógyszerem a fájdalomtól.

2022. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudja mi lesz vagy mi nem lesz jövőhéten? Jós?
2022. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusú szövegek, kb. mint a babonák. Gondolom a hasad állásából is megtudja mondani ez a személy a babátok nemét. Nem mindenkinél egyformán indul be a szülés, nem mindenkinél vannak jelek. Ezen kár filózni, mert időpocsékolás és nem lehet megmondani m
2022. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök hülyeség amit mondott.Nemhogy előtte való héten,de előtte való napon voltunk túrázni,és semmit nem éreztem a világon másnak mint egyébként.A lányom pedig úgy született,hogy felkeltem hajnal 5kor pisilni,és elkezdett kemenyedni a hasam,jobban mint előtte bármikor,de nem fájt.A férjem fél 7-kor hazaért a munkából,(éjszakás volt)bementünk a kórházba,7órakor vettek fel a szülészeten,7:28-ra megvolt a gyerek.
2022. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előtte való napon betömegközlekedtem kb 30km-t a kórházba, utána átbuszoztam a szüleimhez, ott töltöttem a napot. Este jött értem a férjem, kb 8ra értünk haza. Reggel a fájásokra ébredtem.


Második gyereknél lakásfelújításban voltunk, vártuk az ácsot délelőtt, semmi extra :)


Persze nekem is a megvolt a "gyere már ki" érzés az utolsó időszakban, de konkrétan amíg el nem kezdődött nem tudtam volna megmondani melyik nap lesz a szülés.

2022. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na én kifejezetten erőtlen és fáradt vagyok napok óta, csak az ágyban punnyadok (nem covid meg semmi betegség) mégsem szülök holnap. (legalábbis remélem) 😂😂😂
2022. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Ohh én olyan tetterős voltam, hogy a szülés utánra tervezett költözést előrehoztam

( engem akartak kímélni, csak az ágyunkat ès az utolsó 10 zsàk ruha ágynemű stb kellett volna, amig amikor kórházban vagyok addig átvittek volna)


Költöztünk…éjjel megszültem.


2. Gyerekkel még a férjemhez is kedvem volt “úgy”.. tésztát dagasztottam..mert miért ne.. ami után 2 órával a kezemben volt a baba..


Sőt, reggel az orvos is azt mondta, egy ideig nem lesz baba, zàrt méhszáj és magasan volt még..


Úgyh nagy baromsàg

2022. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!