Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kér mindenki terhes...

Miért kér mindenki terhes fotót? Csak szerintem intim dolog ez hogy az én terhes hasamat lássák ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ki kér konkrétan?
2022. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos nem kértem tőled terhes fotót.
2022. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Kik kérnek fotót? Család, barátok? Én biztos nem küldenék senkinek, ez szerintem is intim dolog. Szerencsére engem ezzel eddig nem találtak meg, de a megmutatod vagy megfoghatom a hasaddal én is sokszor találkoztam. Ha csak lehet kibújok alóla, nekem még akkor is kellemetlen, ha jó barátnőm kéri például. Nem vagyok én látványosság.
2022. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Párom főnöke kért, régi ismerősök akikkel 1 évben 1x beszélek
2022. ápr. 4. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni, rajongok a terhes nők látványáért. A saját testemet is akkor láttam a legszebbnek, amikor a lányaimat vártam, egyszerűen csodálatos az egész várandósság. Én nagyon szeretem látni, ahogy az ismerőseim gömbölyödnek.


Hozzáteszem, soha nem írtam és nem is fogok senkinek, aki nem pakol fel magáról képet, de ha látok valakinél, annak nagyon örülök. 😊

2022. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Szóval mégse mindenki.
2022. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy ismerősöm tőlem is kért terhes fotót, furcsának találom, amúgy én nem is készítettem magamról terhes fotót.
2022. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Tőlem csak a sógornőm kér folyamatosan. Én arra tippeltem, hogy mivel ő már a 4. hónapban akkora volt mint egy minden perces kismama, -és amúgy is eléggé túlsúlyos- azt várja mennyire hízok/repedek :D (nem találkoztunk tavaly november óta, most vagyok 30 hetes) De nincs szerencséje mert nekem a 30 hetes hasam sincs akkora mint neki a nem terhes hasa… és egyetlen striám sincs (még).
2022. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
8. Jár a keksz!
2022. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!