Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Későn észrevett terhességnél...

Későn észrevett terhességnél lehet baj, ha ezek történtek?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, mint kiderült, mivel az elmúlt 12 hétben a mensim zavartalan volt, ezért nem is gyanakodtunk, bár az orvos felvilágosított, hogy ez nem menstruáció volt. Viszont ebben a 12 hétben, volt hogy ittam alkoholt, dohányoztam, ittam energiaitalt is. Amint megtudtam a terhességem mindennel leálltam. Nagyon félek, hogy baja lesz a babának! Bár nem tervezett baba, mégis nagyon aggódom érte, szeretnénk megtartani! Próbálok azóta minél egészségesebben élni, felmondtam minden káros szokással, életmódot váltottam! Vasárnap lesz genetikai vizsgálat.

2022. ápr. 15. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
A zavartalan menstruáció azt jelenti, hogy pontos.
2022. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz ezzel a kreténnel kérdező, aki mindig van olyan ezen az oldalon, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát. ÉS azt hiszi hibátlan. Hidd el ezek az emberek itt szereznek önbizalmat, mert máshol nem tudnak. A női test működéséről meg semmit nem tudnak. Ilyenektől ne is várj semmit, inkább kérdezd meg az orvost az a biztos. Gyökerekkel meg nem kell foglalkozni. De én úgy gondolom kicsi erre az esély, hogy baj legyen.

Boldog babavárást!

2022. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
18%
Nevetséges, hogy egyesek "érvrendszere" kimerül abba, hogy lepontozzák a másik válaszát. 😂
2022. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezö: nem valószínü, ne idegeskedj!
2022. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem lesz baj még, bár sokan ellenkezőjét irják majd
2022. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na, mint mondtak a genetikain? Minden oké?
2022. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok aranyos válaszolónak a pozitív dolgokat! Sajnos a genetikát átrakta a nőgyógyász szerdára, el kellett utaznia. Időközben sikerült vele beszélnem erről pár szót és megnyugtatott, hogy ne aggódjak ezek miatt, nagyon kicsi esély van rá, hogy bármi baja legyen a kicsinek, de szerdán tud nekem biztosat mondani.
2022. ápr. 19. 09:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok? Mi van a babákkal?
2023. nov. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!