Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudják pontosan megállap...

Mikor tudják pontosan megállapítani a baba nemét?

Figyelt kérdés
15. héten fiút mondtak,18. héten lányt. Akkor most mi lesz?
2010. szept. 15. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem a 2. heti uh.on, ha mutatja magát, az már azért elég biztos lehet. De hát, ugye, biztos akkor lesz, amikor megszületik ;)
2010. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány lesz :)

Nekem a 16.héten mondták, hogy lány, és a 19.hetin is lány volt, meg azóta mindig lány...

De a te esetedben nem hinnék egyiknek sem. Az első babámmal volt ez, mindig mindenki mást tippelt, végül a szülőszobán derült ki az igazság.

Ha annyira kíváncsi vagy, érdemes elmenni huszonakárhanyadik héten egy 4D uh-ra, ott még a vak is látja, hogy fiú vagy lány.

2010. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 15. héten mondták meg, hogy fiú és tényleg az lett. Asszem a fiút nagyobb biztonsággal meg tudják mondani.
2010. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen azt mondták, hogy valószínűbb hogy lány. Egy hétre rá már fiú lett, és azóta is az :-)
2010. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a 12. héten mondta a doktor 80%-os valószínűséggel, hogy kisfiú, és az lett:) most a másodikra is azt tippelt a 13. héten. Igaz, hogy ez egy fizetős vizsgálat volt profi uh géppel.
2010. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.bocsánat. 28. hetire gondoltam. :)
2010. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18.heti uh a doki azt mondta, nem meri biztosan állítani, de valószínűleg fiú. Mi már az elejétől meg voltunk győződve róla, hátunk mögött az összes rokonnal és ismerőssel, hogy csakis kisfiú lehet. Másfél héttel később voltunk 4D-n, ott biztosra mondták, hogy kislány. Valószínűleg belógatta a lábacskái közé a köldökzsinórt, ami kukacnak tűnhetett a 18. héten. :)
2010. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 16. héten voltam 4D-n, ott a szonográfus hölgy teljesen biztosra állította, hogy kislány. Megmutatta több irányból is, 2D-n és 4D-n is. Utána mutatott egy kisfiút, hogy ha az lenne, mit kéne látni. Nemsokára megyek a genetikaira, ha ott is lányt mondanak, akkor én azt már biztosra veszem. :)
2010. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!